0:3 (0:1)
FC SILON Táborsko
Pondělí 15.06.2020, 18:30 • Benešov • Letní liga • 3. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (20:16:28)

Je konec. Táborsko potvrdilo roli favorita a zvítězilo nad Benešovem jednoznačně 3:0. Moc jsme toho v první půli bohužel neviděli, ovšem nakonec jsme se ve 40. minutě dočkali branky, kterou vstřelil Stephano de Almeida Alves. Druhá polovina byla z pohledu gólů o trošku lepší. V 52. minutě si totiž vstřelil vlastní branku domácí hráč Pedro. Posléze se Benešov snažil něco vymyslet, ale jasné vítězství hostů potvrdil v 90. minutě Penc.

90
    90. Václav PENC - 0:3

90
    Táborsko právě vstřelilo branku!
    A nakonec jsme se v poslední minutě dočkali ještě jedné branky, po které hosté vedou už 3:0! Po centru z rohového kopu se míč poodrážel uvnitř vápna, až se k němu dostal VÁCLAV PENC a zakončil se štěstím k levé tyči.

89
    Hosté nyní získali rohový kop z pravé strany, se kterým moc nespěchají.

87
    Posléze ale Zdeněk Vrňák srazil brankáře Táborska, což se hostům dvakrát nelíbilo a na hrací ploše tak vznikla menší strkanice, kterou ale rozhodčí vyřešil.

86
    Následná standardní situace Benešova ale nepřinesla nic nebezpečného, ovšem domácí zůstávají u míče.

85
    Po zblokované přihrávce se Benešov dostal do přečíslení 2 na 1, když Marek Icha podrazil Dufka a uviděl tak druhou žlutou a následně červenou kartu. Táborsko tak bude hrát poslední minuty v oslabení.

85
    Po chvíli přišla další skvělá střela z dálky, ale Rotbauer znovu skvěle zasáhl a následuje další roh.

84
    Emauel Tolno si sklepl míč se spoluhráčem a posléze vypálil zpoza šestnáctky tvrdou střelu, kterou ale benešovský brankář vyrazil!

83
    Následně získali hosté rohový kop z pravé strany, ovšem ten nic moc velkého nepřinesl.

82
    Málem to bylo už 3:0, ale Rotbauer předvedl skvělý zákrok proti střele soupeře a dává tak malou naději Benešovu na srovnání nepříjemného stavu!

80
    Ladislav Dufek se posléze snažil projít z pravé strany, ale nakonec získalo Táborsko autové vhazování.

79
    Po chvíli přišel další pokus z kopačky hostujícího hráče, jenž mířil k pravé tyči, ale Rotbauer znovu připraven.

78
    Tvrdá rána z dálky nadělala domácímu brankáři Rotbauerovi problémy, ale nakonec z toho třetí gól nebyl.

77
    Po chvíli se ale Benešov dostal zpět k míči ve středu hrací plochy.

75
    Filip se odhodlal ke střele z dálky, ale ta se vůbec nepovedla a skončila daleko vedle brány Táborska.