Kolín nad Rýnem – Frankfurt 1:1 (kon.) | Bayern – Freiburg 3:1 (kon.) | Düsseldorf – Augsburg 1:1 (kon.)
Hertha – Leverkusen 2:0 (kon.) | Hoffenheim – Union Berlín 4:0 (kon.) | Mohuč – W. Brémy 3:1 (kon.)
Paderborn – Mönchengladbach 1:3 (kon.) | RB Lipsko – Dortmund 0:2 (kon.) | Schalke – Wolfsburg 1:4 (kon.)
SC Paderborn 07
1:3 (0:1)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 20.06.2020, 15:30 • Benteler-Arena, Paderborn • Německá Bundesliga • 33. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit opět na shledanou. (17:27:49)

Vzhledem k opatřením kvůli koronaviru se utkání hrálo bez diváků.

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 1:10. Střely mimo: 10:13. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 1:5. Fauly: 11:13.

Je dobojováno. Ve druhé půli domácí dokázali srovnat, když se ve čtyřiapadesáté minutě trefil mezi tři tyče Sven Michel a začínalo se znovu od začátku. Ovšem domácí se radovali pouze minutu. V pětapadesáté minutě totiž fauloval Hünemeier soupeře v pokutovém území a hlavní rozhodčí tak ukázal na značku pokutového kopu. A penaltu pak proměnil Lars Stindl a hosté tedy opět vedli. Ve třiasedmdesáté minutě pak Lars Stindl skóroval znovu, postranní sudí mu však odmával ofsajd. Jenže video pak odhalilo, že vše bylo v rámci pravidel a branka hostům nakonec byla uznána. Výsledek 3:1 si už hráči Mönchengladbachu uhlídali až do konce a ze hřiště Paderbornu si tak odvezou všechny tři body. Domácí celek nakopak nezískal ani jeden.

90+3

90+2
    Michel našel Mambu, který z hranice velkého vápna vyslal pokus, jenž zamířil jen nad břevno soupeřovy branky. A to bude z tohoto zápasu vše, sudí se už chystá utkání ukončit.

90+2
    Hosté se nikam neženou, jen hru kontrolují. Domácí naopak už vědí, že nemají šanci náskok soupeře dohrát a s výsledkem tak už jen těžko něco udělají.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se budou ještě nastavovat dvě minuty navíc.

90
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Breel Embolo, přichází Torben Müsel.

88
    Domácí si teď rozehráli míč se Zingerlem, jenž se zapojil do hry a hned na to poslal spoluhráče směrem dopředu. Ovšem útok z toho nebyl, protože pozorná obrana Borussie je o míč připravila.

87
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Marlon Ritter, přichází Ben Zolinski.

87
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Abdelhamid Sabiri, přichází Samuel Fridjónsson.

87
    Střídání v týmu SC Paderborn 07: ze hřiště odchází Mohamed Dräger, přichází Laurent Jans.

86
    Domácí Michel ostře poslal k zemi soupeře a inkasuje žlutou kartu.

85
    Wendt se hned zapojil do hry, dostal přihrávku do běhu, ale po jeho střele zakročila domácí obrana, která míč dostala do bezpečí.

84
    Střídání v týmu Borussia Mönchengladbach: ze hřiště odchází Rámí Binsibajní, přichází Oscar Wendt.

82
    Binsibajní dostal míč na pravačku, poslal ho dále ke svému spoluhráči, ale ten nedokázal balon usměrnit za záda Leopolda Zingerleho.

80
    Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu a domácí tak mají ještě šanci dostat se do zápasu, ale proti dobře hrajícímu Mönchengladbachu to budou mít už hodně těžké.

79
    A ani z této další šance se domácí celek neprosadil a hosté tak mohou rychle otočit hru před branku Leopolda Zingerleho.

Vendula Zdražilová

Branky: 54. Michel (Srbeny) – 4. Herrmann, 55. Stindl (pen.), 73. Stindl (Binsibajní)

Karty:   14. Sabiri (PDN), 55. Hünemeier (PDN), 86. Michel (PDN) – 42. Binsibajní (MNC), 52. Jantschke (MNC)   66. Hünemeier (PDN)

SC Paderborn 07: Zingerle – Dräger (87. Jans), Hünemeier (C), Collins – Evans (64. Mamba), Ritter (87. Zolinski), Gjasula, Antwi-Adjei – Sabiri (87. Fridjónsson) – Srbeny (75. Kilian), Michel.
    Náhradníci: J. Huth – Kilian, Jans, Fridjónsson, Pröger, Holtmann, Mamba, Zolinski, Jastrzembski.

Borussia Mönchengladbach: Sommer – Lainer, Ginter, Jantschke, Binsibajní (84. Wendt) – Kramer, Neuhaus – Herrmann (74. Traoré), Stindl (C) (74. Bénes), J. Hofmann – Embolo (90. Müsel).
    Náhradníci: Sippel – Doucouré, Wendt, Kurt, Bénes, Müsel, Quizera, Traoré, Bennetts.

Rozhodčí: Welz – Foltyn, Thomsen