Nitra – Senica 2:0 (kon.) | Žilina – Slovan Bratislava 2:3 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 2:3 (kon.)
MŠK Žilina
2:3 (1:2)
ŠK Slovan Bratislava
Sobota 20.06.2020, 18:00 • Pod Dubňom, Žilina • Niké liga • 2. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (19:56:35)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 9:7. Střely mimo: 5:3. Rohy: 14:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 18:10.

Je dobojováno. Slovan Bratislava uhájil vedení na půdě Žiliny, které bylo dvoubrankové, ale v poslední minutě hry domácí ještě snížili na rozdíl jediného gólu. Už to ale neměnilo nic na tom, že Slovan si dokráčí pro zisk ligového titulu!

90+1

90+1
    Žilina právě vstřelila branku!
    Hosté ještě nakonec dávají kontaktní branku, už je ale asi pozdě na vyrovnání. Vahan Bichakhchyan našel za hostující obranou DAWIDA KURMINOWSKÉHO, jenž poté hlavičkoval za záda Greifa přesně – 2:3. Asistence: Vahan Bichakhchyan.

90+1
    Domácí ještě útočí a po další snaze ohrozit branku hostů vybojovala rohový kop.

90
    Nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase se bude nastavovat jedna minuta navíc.

89
    Weiss poslal míč na Erika Daniela a střelu druhého jmenovaného pak Ján Minárik zablokoval a dostal balon na rohový kop.

88
    Zápas se pomalu dohrává, ani jeden tým se už nežene do bezhlavých akcí, hosté mají dostatečný náskok, domácím se naopak nedaří dostat se Slovanu na dostřel.

86
    Žlutou kartu dostává Enis Fazlagić (MŠK Žilina).

85
    Po něm pak střílel Branislav Sluka, ale branku hostů netrefil. Následuje tak pouze odkop od branky Dominika Greifa.

84
    Kristián Vallo se proháčkoval do pokutového území a snažil se přihrát míč na lépe postaveného spoluhráče. Jenže Greif byl u míče dříve a poslal ho na rohový kop.

82
    Domácí všechny své poslední síly vrhají do útoku a nastěhovali se před branku Bratislavy. Zatím se však k pořádné střele nedostali.

81
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Alen Ožbolt, přichází Dávid Strelec.

80
    Střídání v týmu MŠK Žilina: ze hřiště odchází Patrik Iľko, přichází Enis Fazlagić.

80
    Jdeme do poslední desetiminutovky zápasu a hosté mají stále dvoubrankový náskok, který si budou chtít udržet.

78
    Dawid Kurminowski si počínal nebezpečně po své střele před hostující brankou a hráči Slovanu Bratislava pak tuto akci zastavili za cenu dalšího rohového kopu.

76
    Alen Ožbolt táhl protiakci hostů po levé straně, poté vyslal přihrávku na spoluhráče, ale ta nebyla přesná.

74
    Branislav Sluka upadl v pokutovém území, ale hlavní sudí ukazuje hrajte dál, o penaltu se nejednalo.