Nitra – Senica 2:0 (kon.) | Žilina – Slovan Bratislava 2:3 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 2:3 (kon.)
FC Nitra
2:0 (0:0)
FK Senica
Sobota 20.06.2020, 17:00Niké liga • 2. kolo

Nitra uhrála velice důležité tři body, které ji mohou zachránit v nejvyšší soutěži. Senicu dnes přehrála poměrem 2:0. Branky jsme viděli až po pauze. V 59. minutě se trefil Šefčík a zhruba deset minut před koncem také Ristovski.

V druhém zápase skupiny o udržení Trenčín vyhrál na půdě Zlatých Moravců 3:2 a pojistil si první místo v této skupině. Nitra na páté příčce odskočila poslednímu Pohronie o 6 bodů.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost. Na počtenou! (10:58:56)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 8:1. Rohy: 5:0. Ofsajdy: 0:2. Fauly: 13:17.

90+3

90+2
    Minutu před koncem získal míč Didiba, který operuje skoro až na hrotu útoku.

90+1
    Moses vystřelil velice nebezpečně. Šípoš musel zasahovat na brankové čáře. Senica měla k dispozici zřejmě největší šanci v tomto zápase.
    90+1. Peter Moses Eneji (SEN), Dávid Šípoš (NIT)

90+1
    Nad rámec řádné hrací doby se nastavují tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Daniel Magda (FC Nitra).

88
    Nitra velice dobře zvládá své defenzivní povinnosti. Senica se sice snaží něco vymyslet, ale zřejmě je už pozdě.

87
    Muleme posunul míč na Hambálka, který byl faulován. Nitra tak zůstává u míče.

86
    Žlutou kartu dostává Tomáš Hambálek (FC Nitra).

85
    Domácí drží míč na svých kopačkách a v tuto chvíli to vypadá, že z tohoto střetnutí opravdu odejdou jako vítězové.

83
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Samuel Šefčík, přichází Tomáš Hambálek.
    83. Milan Ristovski (NIT) - 2:0

83
    Nitra právě vstřelila branku!
    Nitra odskakuje do dvoubrankového vedení! Šefčík v pokutovém území našel hlavu útočníka MILANA RISTOVSKÉHO, který se dokázal prosadit. Centr byl navíc ještě přizvednutý Didibou, takže i tento moment domácím k druhé brance pomohl. 2:0.

81
    Dnešní zápas sleduje 285 diváků.

80
    Chobot Kučeru doslova sestřelil. Střídající hráč hostů byl jednoznačným způsobem faulován.

79
    Didiba si v souboji s Ristovským pomohl faulem. Domácí se pokusili o rychlou rozehrávku na krátko.