Nitra – Senica 2:0 (kon.) | Žilina – Slovan Bratislava 2:3 (kon.) | Zlaté Moravce – Trenčín 2:3 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
2:3 (0:2)
AS Trenčín
Sobota 20.06.2020, 20:00 • Štadión FC ViOn, Zlaté Moravce • Niké liga • 2. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek soboty a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:54:58)

Je dobojováno a i když měli hosté zápas rozehrán opravdu jasně, bylo z toho nakonec drama. V 56. minutě se trefil Osman Bukari a bylo to o tři góly. Jenže FC ViOn se nevzdal, začal se dostávat do tlaku a výsledkem bylo snížení v 60. minutě, to se zblízka prosadil Tomáš Ďubek. V 77. minutě bylo na straně domácích ještě veseleji, neboť Martin Kovaľ předvedl parádní střelu do horního růžku a upravil na 2:3. Víc už však Trenčín soupeři nedovolil a těsnou výhru uhájil. Po výhře má ve skupině o udržení 33 bodů a vede, Zlaté Moravce – Vráble jsou v této skupině druhé s 29 body.

90+3

90+2
    V úplném závěru stáhl Kovaľa Aschraf El Mahdioui a za svůj zákrok dostal žlutou kartu.

90+1
    Hosté už vůbec nikam nepospíchají, snaží se držet hru co nejdále od Šemrince.

90
    Budou se přidávat dvě minuty.

89
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Gino van Kessel, přichází David Depetris.

88
    Bukari je už zase ve hře a dokonce se po van Kesselově přihrávce dostal do zakončení. Slabá rána šla doprostřed branky a Pindroch si připsal snadný zákrok.

87
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Jakub Kadák, přichází Hamza Čataković.

86
    Hosté budou poprvé střídat, do hry se podívá Hamza Čataković.

85
    Bukarimu se na nohy vůbec nechce a tak jej popohání hlavní rozhodčí.

84
    Zprava se před Pindrocha spal Bukari, po střetu s Asanovićem ale upadl. Penalta se nepískala, rozhodčí nechal pokračovat ve hře.

83
    Šemrinec rozehrává od vlastní branky a nepospíchá. Sudí s ním má zatím trpělivost.

82
    Z autu byl roh, na centr si naskakoval Kapuadi, proti přesile však neuspěl.

81
    Domácí si ale musí dávat pozor v obraně. Nyní se do volného prostoru dostal van Kessel a snažil se prudkou střelou prostřelit Pindrocha. Ten vykopl na aut.

80
    Další rohový kop, Šemrinec a jeho spoluhráči se mají co ohánět.

79
    Šemrinec už má míč ve svém držení a okamžitě jej posílá co nejdál od své branky.

78
    Kovaľ v další šanci, nyní šel po míči skluzem a jen kousek mu scházel k tomu, aby sklepl míč k tyči. Je z toho pro domácí pouze roh.

77
    Zlaté Moravce daly gól! A máme tu drama! Na levé straně si s míčem běžel nepokrytý MARTIN KOVAĽ, napřáhl ze slušné vzdálenosti a parádní ranou trefil vzdálenější horní roh Šemrincovy branky – 2:3!