Kasımpaşa – Fenerbahce 2:0 (kon.) | Galatasaray – Gaziantep 3:3 (kon.) | Konyaspor – Sivasspor 2:2 (kon.)
Galatasaray Istanbul
3:3 (2:1)
Gazişehir Gaziantep F.K.
Neděle 21.06.2020, 20:00Turecká Superliga • 28. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (22:10:10)

Držení míče: 62 % : 38 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 3:2. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 18:14.

Dnešní zápas je u konce a jednalo se o hodně dlouhé a v závěru i podivné utkání. Nakonec to končí remízou 3:3. Když brankář domácích na konci nastavení držel míč prý moc dlouho, byl nařízen nepřímý kop, po jehož rozehrání byl faulován hostující borec Maxim, který proměnil následnou penaltu. Tomuto momentu ještě předcházela situace, kdy parádní branku dal nůžkami Olarenwaju Kayode, ale ta nebyla uznána, jen škoda, že rozhodčí zkoumal celou situaci 5 minut na videu. Galatasaray si příště zahraje 28.6. na hřišti Besiktase. Gaziantep se představí příště ve stejný den doma proti Antalyasporu.
    90+16.

90+16

90+15
    Gaziantep právě vstřelil branku!
    Sám faulovaný ALEXANDRU MAXIM si vzal míč, poslal ho po pravici brankáře domácích, ten letěl na druhou stranu. Je to branka a zápas pravděpodobně skončí remízou.

90+14
    Ještě tradiční diskuze, ale penalta je jasná. Velká šance pro hosty ve čtrnácté minutě nastavení.
    90+13. Penaltový zákrok

90+13
    Byla nařízena penalta. Hosté to rozehráli na Maxima, který byl hned v kontaktu faulován a bude se kopat pokutový kop.

90+12
    Nepřímý kop pro hosty ve vápna. Hodně zvláštní konec duelu v podání hlavního rozhodčího.

90+11
    Dlouhý centr do vápna skončil jen v rukavicích Okana Kocuka, čas se hostům krátí.

90+10
    Domácí jsou vepředu a snaží se zdržet co nejvíce času.

90+9
    Před centrem do vápna byl odhalen faul, branka neplatí. Po pěti minutách spolupráce s videem se pokračuje za vedení domácích 3:2.

90+7
    Po třech minutách se jde rozhodčí teprve podívat na obrazovku. Moc nechápu, proč až tak pozdě.

90+6
    Rozhodčí ještě stále komunikuje. Hodně důležitá situace v dnešním zápase.

90+5
    Rozhodčí se ještě radí s kolegou u videa.
    90+4. Olarenwaju KAYODE - 3:3

90+4
    Málem bylo vyrovnáno, a to jakože moc krásně. Z pravé strany centroval pravačkou do vápna Kenan Özer. Jeho centr nebyl ideální, ale našel si ho OLARENWAJU KYYODE, který následně ukázal parádní nůžky a vyrovnal skóre dnešního duelu. Branka ale byla zrušena na základě faulu před centrem.

90+4
    Jesse Sekidika se krásně uvolnil od pravé lajny a centroval do vápna, tam se po míči natahoval Henry Onyekuru, ale o kousek nedosáhl.

Ondřej Černý

Branky: 36. Falcao (Fígúlí), 40. Bilhanda (Seri), 66. Fígúlí (Saracchi) – 17. Djilobodji (Vural), 78. Twumasi, 90+15. Maxim (pen.)

Karty:   45+3. Mariano (GAL), 51. Bilhanda (GAL), 63. Saracchi (GAL) – 51. Özer (GAZ)   55. Çalık (GAL)

Galatasaray Istanbul: Kocuk – Saracchi, Çalık, Lemina (C), Mariano (81. Linnes) – Bilhanda (72. Inan), Seri – Onyekuru, Akbaba (60. Antalyalı), Fígúlí (81. Sekidika) – Falcao (81. Durmaz).
    Náhradníci: Balaban – E. Bayram, Linnes, Özbayraklı, Inan, Antalyalı, Sekidika, Durmaz, Ö. Bayram, Akgün.

Gazişehir Gaziantep F.K.: Güvenç (C) – Ceylan, Tosca, Kana-Biyik (81. Aktaş), Djilobodji, Uğurlu (62. S. Diarra) – Vural (62. Twumasi), Özer, Jefferson (69. Demir) – Maxim, Kayode.
    Náhradníci: Yılmaz – Olkowski, Chibsah, Soyalp, Aktaş, S. Diarra, Twumasi, Demir, Celik, A. Sousa.