Sereď – Pohronie 2:2 (kon.) | Michalovce – Ružomberok 1:1 (kon.) | Trnava – Dunajská Streda 0:2 (kon.)
FC Spartak Trnava
0:2 (0:0)
DAC 1904 Dunajská Streda
Neděle 21.06.2020, 20:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 2. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný večer! (21:55:14)

Držení míče: 39 % : 61 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 1:7. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 5:4. Fauly: 15:22.

Je konec! Dunajská Streda zvládla utkání na půdě Spartaku Trnava a vítězí výsledkem 2:0. Vše podstatné se odehrálo po přestávce. Nejprve v 66. minutě otevřel skóre Ramírez a o dalších osm minut později přidal branku Balić! Domácí celek byl ve zbytku utkání hodně odevzdaný a prakticky už branku soupeře neohrozil. Dunajská Streda si tak upevnila třetí pozici, zatímco Trnava klesla na páté místo.

90+2

90+1
    Nastavují se dvě minuty!

90
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Eric Ramírez, přichází Sainey Njie.

89
    Také s dalším vysokým centrem před branku hostujícího celku si brankář Jedlička bez problémů poradil a schoval míč do svých rukavic.

88
    Spartak zahrával ještě jeden rohový kop. Ani po něm se však nikdo v domácím dresu nedostal do zakončení.

86
    Dunajská Streda kombinuje na polovině domácího Spartaku a bez problémů si hlídá své vedení. Domácí se do útoku neženou.

85
    Hosté mohli udeřit potřetí! Kalmár dostal krásnou přihrávku do běhu, jenže jeho pokus dokázal Rusov vyrazit nad břevno!

84
    Kružliak vzápětí fauloval ještě jednou a může být rád, že během dvou minut nespatřil i druhou žlutou kartu.

83
    Žlutou kartu dostává Dominik Kružliak (FK DAC Dunajská Streda).

81
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Martin Gamboš, přichází Oliver Burian.

80
    Spartak už po obdržení druhé branky vypadá poněkud odevzdaně. Naopak fotbalisté Dunajské Stredy nadále pokračují v útočení.

78
    Utkání sleduje 285 diváků!

77
    Kalmár zahrával přímý kop na polovině domácího celku. Jeho pobídku odvrátila obrana Spartaku na další rohový kop.

76
    Střídání v týmu FK DAC Dunajská Streda: ze hřiště odchází Marko Divković, přichází Zuberu Sharani.

74
    Dunajská Streda dala gól! Hostující celek přidává i druhou branku a výrazně se přibližuje k vítězství! ANDRIJA BALIĆ stál na konci rychlé akce Dunajské Stredy. Hosté přečíslili obranu domácího celku a Balić už měl snadnou práci!

73
    Střídající mladík Milan Sekera se ihned zapojil do akce domácího celku, jenže svým průnikem neoslovil nikoho ze spoluhráčů.