Belšina Babrujsk – BATE 0:2 (kon.) | Vitebsk – Minsk 1:0 (kon.) | Soligorsk – Ruch Brest 1:1 (kon.)
FK Belšina Babrujsk
0:2 (0:1)
BATE Borisov
Neděle 21.06.2020, 15:00Běloruská Vysšaja Liga • 14. kolo

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:53:28)

Držení míče: 44 % : 56 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 8:8. Rohy: 5:5.

Je konec! BATE Borisov zvládlo utkání na hřišti Belšiny Babrujsk a vítězí 2:0. Domácí Belšina vlétla do utkání neohroženě a dostala se do první šance. BATE však zachránilo břevno. Naopak hosté využili první velkou možnost. Ve 28. minutě se přesně do dolního rohu trefil Igor Staševič! Ve zbytku poločasu už si BATE hlídalo vedení a snažilo se útočit. Po změně stran BATE pokračovalo v útočné hře. Branky se hosté dočkali až pár minut před koncem, kdy se prosadil Pavel Něchajčik!

90+4

90+3
    Střídající Moukam ještě kouzlil s míčem u nohy na pravé straně hrací plochy, ale nedokázal svou pobídku procedit na spoluhráče ve velkém vápně.

90+2
    Stopeři BATE už nikam nespěchají a snaží se kombinovat s míčem na svých kopačkách. Ani hráči domácí Belšiny už rozehrávku soupeře neatakují.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Střídání v týmu FK Belšina Babrujsk: ze hřiště odchází Něchajčik, přichází Moukam.

89
    Staševič se po levé straně prohnal až k pokutovému území, kde jej domácí obránce zastavil jen za cenu nedovoleného zákroku.

88
    Staševič sprintoval za dlouhým nákopem na polovinu soupeře, jenže si pomohl přidržením soupeře za dres. Belšina bude rozehrávat ze své poloviny.

87
    Domácí celek ještě neřekl poslední slovo! Po centru z levé strany se do zakončení dostal střídající Skoblikov, jenže placírkou trefil dobře postaveného brankáře.

86
    Domácí brankář po předchozím střetu potřeboval ošetření, ale už je zpátky na nohou a bude schopen dnešní souboj dohrát až do závěrečného hvizdu.
    84. Pavel NĚCHAJČIK - 0:2

84
    BATE Borisov právě vstřelil branku!
    BATE nakonec přidává druhou branku a podle všeho rozhoduje o svém triumfu! Domácí brankář se nedohodl s jedním z obránců, míč se po jejich střetu odrazil před prázdnou branku a PAVEL NĚCHAJČIK už měl snadnou práci!

83
    Hráči domácího celku v posledních minutách přidali na agresivitě při napadání a daří se jim získávat odražené míče. BATE se musí bránit.

82
    Belšina zahrávala přímý kop z pravé strany. Nivaldo kroutil míč přímo mezi tři tyče, kde kraloval připravený brankář Čičkan, který míč ukryl do rukavic.

81
    Další žlutá karta pro hosty! Za přišlápnutí kopačky soupeře ji dostává Něchajčik

80
    Střídání v týmu FK Belšina Babrujsk: ze hřiště odchází Kovel, přichází Skoblikov.