Norimberk – Stuttgart 0:6 (kon.) | Heidenheim – Hamburg 2:1 (kon.) | St. Pauli – Regensburg 1:1 (kon.)
Darmstadt – Wiesbaden 3:1 (kon.) | Bochum – Fürth 2:2 (kon.) | Aue – Hannover 2:1 (kon.)
Sandhausen – Dynamo Drážďany 0:1 (kon.) | Osnabrück – Kiel 4:1 (kon.) | Karlsruher SC – Bielefeld 3:3 (kon.)
VfL Bochum
2:2 (1:1)
SpVgg Greuther Fürth
Neděle 21.06.2020, 15:30 • Vonovia Ruhrstadion • 2. německá Bundesliga • 33. kolo

I druhý poločas byl útočně naladěný od obou týmů. Úvod druhého poločasu patřil domácím, kteří se dostali do vedení a otočení vývoje zápasu ve svůj prospěch. Fürth se postupně probudil a zničehonic dokázal vyrovnat. Od své vyrovnávací branky byl lepším týmem a prahl po vítězství. Nakonec si oba celky rozdělí po jednom bodu a dá se říci, že jde o spravedlivý výsledek. (17:24:20)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 1:8. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:18.

90+3

90+2
    Hra se odehrává na středu hrací plochy a nejspíše si oba celky rozdělí po bodu.

90+1
    Střídání v týmu SpVgg Greuther Fürth: ze hřiště odchází Marco Meyerhöfer, přichází Felix Beijmo.

90
    Druhý poločas bude nastaven o tři minuty.

89
    Srážka domácího hráče a s hostujícím brankářem a nyní probíhá ošetřování na hrací ploše. Brankář Fürthu na tom vypadá o něco hůře...

88
    Dlouhý a vysoký míč ze standardní situace nemohl vystrašit domácího gólmana, který odkopává od své branky.

86
    Bochumu se daří zastavovat útoky soupeře daleko od své branky, jen aby se jim tato pasivita nevymstila.

85
    Hosté chtějí rozhodnout zápas ve svůj prospěch, alespoň to vypadá, že mají více chuť ke vstřelení další branky.

84
    Tento rohový kop nepřinesl další šanci hostujícího celku. Fürth však pokračuje ve zvýšeném tlaku.

83
    Roh pro hosty, které vyrovnání povzbudilo k závěrečnému výkonu.

80
    Před koncem zápasu se tedy Fürthu podařilo vyrovnat a uvidíme, jestli i druhý poločas skončí remízovým stavem.
    79. Sebastian ERNST - 2:2

79
    Fürth právě vstřelil branku!
    Zničehonic je tu vyrovnání! Marco Meyerhöfer vyslal pěkný centr z pravé strany a SEBASTIAN ERNST jen patičkou tečoval míč směrem k zadní levé tyči.

78
    Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Robert Tesche, přichází Vitaly Janelt.
    Střídání v týmu VfL Bochum: ze hřiště odchází Tom Weilandt, přichází Patrick Fabian.

77
    Tvrdý faul u postranní čáry poblíž obou střídaček. No, rozhodčí nakonec neukazuje žlutý kartónek.

75
    Tom Weilandt nedokázal odcentrovat míč z pravé strany a jeho celek bude vhazovat autové vhazování.

74
    Do vápna Bochumu v poslední době míří poměrně dost centrů, avšak zatím nejsou nikterak nebezpečné pro brankáře Riemanna.