Burnley – Watford 1:0 (kon.) | Southampton – Arsenal 0:2 (kon.) | Chelsea – Manchester City 2:1 (kon.)
Southampton FC
0:2 (0:1)
Arsenal FC
Čtvrtek 25.06.2020, 19:00 • St. Mary's Stadium, Southampton • Anglická Premier League • 31. kolo

Hostující celek vyslal v zápase pět střel na branku, prosadit se dokázal dvakrát. Edward Nketiah za výrazné pomoci brankáře vstřelil vedoucí branku v zápase. Ve druhém poločase se z dorážky trefil Joe Willock, který navýšil vedení Arsenalu. Southampton se prosadit nedokázal. Emiliano Martínez vychytal čisté konto. (21:00:52)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:14.

90+6

90+6
    V poklidném tempu se zápas dohrává.

90+6
    Dostáváme se do poslední nastavené minuty.

90+5
    Aktivně hrající Arsenal vybojoval další rohový kop. Nakrátko rozehráno. Ale hosté se už do zakončení příliš netlačí. Pierre-Emerick Aubameyang (Arsenal) byl volný před brankou, ale na vysoký centr nedosáhl.

90+4
    Mnoho šancí momentálně k vidění, hraje se spíše na polovině hrací plochy, kde probíhají souboje o míč.

90+2
    Alex McCarthy (Southampton) musel zasahovat, s Pierre-Emerick Aubameyang pálil z dobré pozice, ale trefil jen střed branky, kde byl připravený brankář.

90+2
    Nakrátko rozehráli hostující fotbalisté rohový kop. Centr se následně snesl před branku, ale obrana si poradila.

90+1
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Danny Ings, přichází Oriol Romeu.
    Střídání v týmu Southampton FC: ze hřiště odchází Pierre-Emile Höjbjerg, přichází Jannik Vestergaard.

90+1
    Rohový kop vybojoval hostující celek, nastavovat se bude šest minut.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, Arsenal vede o dvě branky, má namířeno k výhře.

87
    Arsenal právě vstřelil branku!
    Hostující celek navyšuje své vedení, první ránu domácí brankář vyrazil, na dorážku už rozhodně neměl nárok. Druhou branku svého celku v zápase dává JOE WILLOCK.
    87. Joe WILLOCK - 0:2
    85. Červená karta

85
    Červenou kartu dostává Jack Stephens (Southampton FC). Domácí hráč zmařil soupeři zjevnou šanci soupeře, za to vidí červenou.

85
    Alexandre Lacazette (Arsenal) pálil z přímého kopu, jeho ránu kryje brankář, na dorážku už nedosáhl.

84
    Jack Stephens (Southampton) vhazoval na své polovině, rychle se jeho spoluhráči dostali na útočnou část hrací plochy.

83
    Příliš dlouhá přihrávka na nabíhajícího domácího hráče. Emiliano Martínez bude vykopávat od své branky, zasahovat při předchozí situaci vůbec nemusel.