Augsburg – RB Lipsko 1:2 (kon.) | W. Brémy – Kolín nad Rýnem 6:1 (kon.) | Dortmund – Hoffenheim 0:4 (kon.)
Frankfurt – Paderborn 3:2 (kon.) | Freiburg – Schalke 4:0 (kon.) | Leverkusen – Mohuč 1:0 (kon.)
Mönchengladbach – Hertha 2:1 (kon.) | Union Berlín – Düsseldorf 3:0 (kon.) | Wolfsburg – Bayern 0:4 (kon.)
VfL Wolfsburg
0:4 (0:2)
Bayern Mnichov
Sobota 27.06.2020, 15:30 • Volkswagen Arena, Wolfsburg • Německá Bundesliga • 34. kolo

Hostující celek potvrdil předzápasové předpoklady a dokázal tento mač vyhrát. Dva góly vstřelil v prvním poločase, další dva ve druhé části zápasu. Domácí prověřili brankáře Neuera jen čtyřmi pokusy a nutno poznamenat, že ani jeden nebyl vyloženě nebezpečný. Čisté konto pro Neuera. (17:23:30)

Držení míče: 41 % : 59 %.
    Střely na branku: 4:11. Střely mimo: 7:6. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:9.

90+0

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, z velké dálky to zkoušel Thomas Müller. Jeho tvrdou ránu chytil brankář Koen Casteels. Ten bude následně rozehrávat od své branky.

87
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

86
    Fotbalisté v bílém pokračují v aktivní hře, Serge Gnabry se pokoušel hlavičkovat před brankou, ale na míč nedosáhl.

85
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Jérôme Roussillon, přichází Luca Horn.

84
    Benjamin Pavard (Bayern) se výborně dokázal vrátit a poradil si s brejkovou situací domácích. Těm zatím v tomto zápase nevyšlo nic.

83
    Ivan Perišić vybojoval vhazování na útočné polovině, ale jeho spoluhráči se k míči a do zakončení nedostali.

82
    Domácí celek se nyní dál musí bránit tlaku soupeře. Hosté hrají jednoznačně lépe a chtějí vstřelit pátou branku.

80
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází David Alaba, přichází Lucas Hernández.
    Střídání v týmu Bayern Mnichov: ze hřiště odchází Leon Goretzka, přichází Joshua Kimmich.

79
    Bayern právě vstřelil branku!
    Německý kanonýr umí. Po rychlém přenesení hry se do další zajímavé střelecké pozice dostal THOMAS MÜLLER. Jeho rána z pokutového území končí v brance. Asistence: Ivan Perišić.

78
    Bayern Mnichov pokračuje v aktivní hře, snaží se své vedení navýšit.

76
    Domácí brankář vykopával od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop, ale jeho spoluhráči nic na útočné části hrací plochy vymyslet nedokázali.

75
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází Daniel Ginczek, přichází Yannick Gerhardt.
    Střídání v týmu VfL Wolfsburg: ze hřiště odchází John Anthony Brooks, přichází Robin Knoche.

74
    Aktivněji hrající hostující celek navýšil své vedení, a tak o jeho výhře v tomto zápase už ani nikdo nepochybuje.

72
    ROBERT LEWANDOWSKI potvrdil, že je to zkušený střelec. Krátký rozeběh, technicky velmi dobře provedená střela. Brankář se nepohnul, a tak míč končí v brance.

Jan Prošek

Branky: 4. Coman (T. Müller), 37. Cuisance (Coman), 72. Lewandowski (pen.), 79. T. Müller (Perišić)

Karty:   15. Weghorst (WOF), 66. Guilavogui (WOF)   71. Guilavogui (WOF)

VfL Wolfsburg: Casteels – Mbabu, Pongračić, Brooks (75. Knoche), Roussillon (85. Horn) – Guilavogui (C), Arnold – Steffen (61. Marmoush), Brekalo (61. Joao Victor) – Ginczek (75. Gerhardt), Weghorst.
    Náhradníci: Pervan – Gerhardt, Horn, Justvan, Klaus, Knoche, Llanez Jr., Marmoush, Joao Victor.

Bayern Mnichov: Neuer (C) – Odriozola Arzallus (61. Pavard), J. Boateng, Alaba (80. Lucas Hernández), A. Davies – Goretzka (80. Kimmich), Cuisance – Coman (61. Perišić), T. Müller, Gnabry – Lewandowski.
    Náhradníci: Ulreich – Batista Meier, Coutinho, Lucas Hernández, Kimmich, Pavard, Perišić, S. Singh, Zirkzee.

Rozhodčí: Ittrich (Ger)