Lecce – AC Milán 0:0 (odl.) | Atalanta BC – Lazio 0:0 (odl.) | Fiorentina – Brescia 0:0 (odl.)
AC Milán – AS Řím 0:0 (odl.) | Brescia – Janov 0:0 (odl.) | Cagliari – Turín 0:0 (odl.)
Juventus – Lecce 0:0 (odl.) | Lazio – Fiorentina 0:0 (odl.) | Neapol – Spal 0:0 (odl.)
Parma – Inter 0:0 (odl.) | Sampdoria – Bologna 0:0 (odl.) | Sassuolo – Hellas Verona 0:0 (odl.)
Udinese – Atalanta BC 0:0 (odl.) | Inter – Sassuolo 0:0 (odl.) | AS Řím – Sampdoria 0:0 (odl.)
odloženo
Brescia Calcio
0:0 (-:-)
Janov CFC
Neděle 15.03.2020, 15:00Italská Serie A • 28. kolo
Videopřenos

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (19:14:46)

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 2:3. Rohy: 1:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 16:14.

Brescia ani v druhém utkání obnovené části sezóny neprohrála, ale tentokrát je vybojovaný bod málo. Je to totiž bod se soupeřem, který se drží těsně na sestupovou příčkou a remíza s ním tak znamená, že Brescia jeho náskok nestáhla. Janov v minulém kole dostal výprask od Parmy a i dnes to vypadalo na nějaký výprask, když domácí vedli již ve 13. minutě 2:0. Pak se ale hosté zmobilizovali a dvěma proměněnými pokutovými kopy dokázali zápas dotáhnout do remízového konce.

90+7

90+6
    Janovští měli roh z pravé strany, ale centr to byl hodně nepovedený.

90+5
    V posledních minutách už je to spíše taková křeč, v podání domácích, kteří se těžko probíjejí přes obranný val Janova.

90+4
    Mattia Perin (Janov) vykopává od své branky, nikam nespěchá, šetří čas.

90+2
    Bruno Martella (Brescia) nepřesně centruje z levé strany, míč končí na opačné straně v autu.

90
    Nastavuje se sedm minut, čas na to, strhnout vedení na svou stranu, tak domácí stále mají.

88
    Statistika držení míče- 44% : 56%.

88
    Hosté kouskují hru, tento výsledek by jim asi i stačil, i vzhledem k tomu, že v zápase velice brzy prohrávali 0:2.

86
    Žlutou kartu dostává Daniele Dessena (Brescia Calcio).

85
    Ještě něco málo přes pět minut mají domácí na to, aby s výsledkem ještě něco udělali a strhli vedení na svou stranu.

83
    Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Birkir Bjarnason, přichází Rômulo.
    Střídání v týmu Brescia Calcio: ze hřiště odchází Sandro Tonali, přichází Andrea Ghezzi.

82
    Florian Ayé (Brescia) se tlačil do vápna, ale není z toho nic, ani rohový kop pro domácí.

81
    Pro Bresciu by byl bod z tohoto zápasu velmi málo, Janov potřebují porazit, chtějí-li i nadále pomýšlet reálně na záchranu.