Lecce – AC Milán 0:0 (odl.) | Atalanta BC – Lazio 0:0 (odl.) | Fiorentina – Brescia 0:0 (odl.)
AC Milán – AS Řím 0:0 (odl.) | Brescia – Janov 0:0 (odl.) | Cagliari – Turín 0:0 (odl.)
Juventus – Lecce 0:0 (odl.) | Lazio – Fiorentina 0:0 (odl.) | Neapol – Spal 0:0 (odl.)
Parma – Inter 0:0 (odl.) | Sampdoria – Bologna 0:0 (odl.) | Sassuolo – Hellas Verona 0:0 (odl.)
Udinese – Atalanta BC 0:0 (odl.) | Inter – Sassuolo 0:0 (odl.) | AS Řím – Sampdoria 0:0 (odl.)
odloženo
S. S. Lazio
0:0 (-:-)
ACF Fiorentina
Neděle 15.03.2020, 15:00Italská Serie A • 28. kolo
Videopřenos

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (23:45:01)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 8:4. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 13:13.

Lazio prohrávalo po poločase s Fiorentinou 0:1, ale po gólech v 67. minutě Immobileho z penalty a v 83. minutě Alberta, nakonec domácí celek zvítězil 2:1! Ke konci utkání ještě uviděli červenou kartu domácí trenér Inzaghi a hostující hráč Vlahović.

90+7

90+7
    Následný centr do vápna ovšem domácí obrana odvrátila bez nějakých problémů.

90+6
    Sudí Fabbri opět vytáhl červenou kartu, kterou tentokrát uviděl Trenér Inzaghi (S. S. Lazio), který trochu vstoupil do hrací plochy.

90+5
    Tentokrát se ovšem ještě domácí dopustili faulu a Fiorentina má k dispozici volný kop.
    90+4. Červená karta Vlahoviće.

90+4
    V samém závěru utkání ještě uviděl červenou kartu Dušan Vlahović (ACF Fiorentina), který mimo hru udeřil loktem soupeře do obličeje.

90+3
    Immobile se snažil držet balón u postranní čáry, ale nakonec je z toho jen aut pro fialky.

90+2
    Obrana hostů si sice poradila s nákopem, ale Lazio získalo pouze autové vhazování na polovině soupeře.

90+1
    Střídání v týmu S. S. Lazio: ze hřiště odchází Luis Alberto, přichází Djavan Anderson.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

88
    Posléze ale sudí odpískal hostujícímu hráči Riccardu Sottilovi útočný faul.

87
    Závěr tohoto zápasu bude ještě velmi dramatický a Fiorentina se opět dere směrem dopředu.