Fenerbahce – Yeni Malatyaspor 3:2 (kon.) | Göztepe – Alanyaspor 3:3 (kon.) | Trabzonspor – Ankaragücü 1:1 (kon.)
Trabzonspor AŞ
1:1 (1:0)
MKE Ankaragücü
Sobota 27.06.2020, 20:00Turecká Superliga • 29. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (22:11:30)

Dnešní zápas je u konce a moc fotbalové krásy nenabídl. Hlavně ze strany hostujícího týmu, který do toho dal až moc tvrdosti. Odnesl si celkem 8 žlutých a jednu červenou kartu. Domácí se dostali do vedení ve třetí minutě, když se prosadil Alexander Sörloth. Vyrovnání přišlo po hodině hry, kdy Gerson Rodrigues proměnil pokutový kop. Právě střelec jediné branky hostů byl necelých dvacet minut po své brance vyloučen.

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 3:4. Rohy: 2:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 14:28.

90+10

90+10
    José Ernesto Sosa si vzal přímý kop na starost. Rozhodl se podstřelit zeď, ale pouze trefil barikádu.

90+9
    Velká šance pro domácí. Přímý kop pro Trabzonspor z nějakých 20 metrů.

90+8
    Novák hodil do vápna dlouhý aut. V pokutovém území našel Sörlotha. Ten se ale dopustil faulu.

90+6
    Hosté odkopli míč daleko od vlastní branky. Trabzon musí opět začít od brankáře.

90+5
    Po centru z pravé strany se mohlo dostat do zakončení hned několik domácích borců, ale nikdo kulatý předmět netrefil.

90+4
    Střídání v týmu MKE Ankaragücü: ze hřiště odchází Sedat Ağçay, přichází Miloš Stanojević.

90+3
    Tak domácí trenér se žlutou kartou uklidnit nenechal. Za další protesty inkasoval kartu červenou.

90+3
    Míč centroval do vápna José Ernesto Sosa. Jeho centr si našel Hüseyin Türkmen a hlavičkoval vedle branky.

90+2
    Rohový kop pro domácí celek.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 9 minut.

90
    Začíná poslední minuta základní hrací doby. Udivíme, kolik rozhodčí nastaví.

89
    Tak rozhodčí nakonec došel k názoru, že hráč ve vápně byl v ofsajdu, takže se penalta pískat nebude. Stav 1:1.

88
    Teď se jde rozhodčí podívat na obrazovku.

87
    Rozhodčí komunikuje s videem. Jedná se o penaltě pro domácí tým.

85
    Domácí Bilal Basaçikoglu dostal míč přímo na střed vápna. Sice skákal, ale míč překopl o hodně přes branku. Obrovská šance.