Sereď – Nitra 1:0 (kon.) | Pohronie – Zlaté Moravce 0:0 (kon.) | Michalovce – Trnava 2:2 (kon.)
Senica – Trenčín 1:3 (kon.)
ŠKF Sereď
1:0 (0:0)
FC Nitra
Sobota 27.06.2020, 17:00Niké liga • 3. kolo

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 2:6. Rohy: 5:4. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 14:17. (19:00:00)

Domácí fotbalisté jednobrankové vedení, které získali krátce po začátku druhého poločasu, dokázali udržet až do konce zápasu. Tímto vítězstvím se Sereď dokázala udržet ve Fortuna lize pro následující sezónu. Naopak klíčový duel čeká pravděpodobně klíčový duel na domácí půdě.

90+3

90+3
    Adam Morong nepustil soupeře k míči, pravý obránce dnes předvedl parádní výkon. Nitra následně faulovala na půlce, mnoho času už hosté nemají.

90+1
    Tři minuty se budou nastanovat.

90
    Martin Slaninka patičkou po centru z pravé strany zakončoval. Dávid Šípoš byl připravený, a tak si dokázal poradit. Mohlo být hotovo.
    90. Martin Slaninka (SER)

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

89
    Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Maj Rorič, přichází Bankole Adekuoroye.

87
    Velmi pomalá rozehrávka Nitry. Hosté prohrávají o gól, ale do střeleckých pozic se nyní nemohou dostat.

86
    Zdá se, že hostujícím fotbalistům dochází síly, Nitra nehraje tak, jako značnou část poločasu.

85
    Dino Špehar výborně podržel míč a zastavil tak hru. Sám byl v dobré pozice, ale počkal na spoluhráče, až doběhli situaci. Domácí tak získali desátky vteřin k dobru.

84
    Domácí drží míč a mají jej pod kontrolou, na nějakou výraznější šanci momentálně čekáme.

82
    Střídání v týmu FC Nitra: ze hřiště odchází Isaac Muleme, přichází Anté Kuliš.

80
    Deset minut před koncem druhého poločasu rozehrávali rohový kop i fotbalisté Nitry. Adnan Kanurić míč snadno získal.

79
    Centr před branku byl hodně nepovedený, a tak se do výraznější šance domácí fotbalisté nedostali.

78
    Adam Morong odvedl pořádný kus práce, v souboji se soupeřem získal míč. Martin Slaninka se následně dostal do brejku, ale trefil jen soupeře. Rohový kop.

77
    Rohový kop pro hosty. Centr od praporku se snesl do prostoru, kde byl Dmytro Němčaninov. Obránce Nitry hlavičkuje vysoko nad.