AS Řím – Udinese 0:0 (odl.) | Atalanta BC – Neapol 0:0 (odl.) | Bologna – Cagliari 0:0 (odl.)
Janov – Juventus 0:0 (odl.) | Fiorentina – Sassuolo 0:0 (odl.) | Inter – Brescia 0:0 (odl.)
Lecce – Sampdoria 0:0 (odl.) | Spal – AC Milán 0:0 (odl.) | Turín – Lazio 0:0 (odl.)
Videopřenos

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji dobrou noc. (23:45:42)

Fauly: 21:10

Zápas skončil, Janov nepřekvapil a doma prohrál s favorizovaným Juventusem 1:3. Juventus dominoval hře konstantně po celý zápas, měl jasně větší držení míče i počet střel. Na první branku si ale musel počkat až do druhého poločasu. Vše odstartoval v 55. minutě Paulo Dybala, který se prosadil po pěkné individuální akci, o šest minut později se trefil dělovkou zpoza šestnáctky Cristiano Ronaldo. Pojistku pak přidal v 73. minutě krásným technickým obstřelem střídající Douglas Costa, ale nakonec Janov prohrál jen o dva góly, snížit se totiž povedlo razantní střelou z blízka na první tyč Andreovi Pinamontimu.

Juventus si upevnil první místo v tabulce, jeho náskok na druhé Lazio je i po tomto kole čtyřbodový. Janov se naopak propadl až na poslední nesestupové sedmnácté místo.

90+5

90+4
    Antonio Barreca ještě vhodil dlouhý aut až do šestnáctky Juventusu, ale hosté branku Juve ohrozit nedokázali.

90+3
    Juventus si závěr duelu zkušeně hlídá a nepouští Janov do tlaku.

90+1
    Antonio Barreca se dopustil útočného faulu vůči Cuadradovi, Juventus dostane šanci trochu natáhnout čas.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

89
    Po rychlé akci Juventusu, kterou rozjel bývalý hráč Arsenalu Aaron Ramsey, se ke střele dostal Gonzalo Higuaín, Mattia Perin však neměl problém míč chytit.

87
    Juventus na druhé straně zahrával rohový kop, Costův centr však nikoho z hostujícího družstva nenašel.

86
    Juventus si trochu zavařil v rozehrávce, ale nakonec z toho pohroma nebyla Wojciech Szczęsny ve spolupráci s Bonuccim to nakonec zvládli.

86
    Antonio Barreca si sice dobře nabíhal na dlouhou přihrávku po levém křídle, ovšem byl v ofsajdu.

85
    Juventus se poprvé v utkání dobrovolně stáhl více do obrany a nechává tvořit hráče Janova.

84
    Janov se dokázal posunout až k pokutovému území Juventusu, v jeho blízkosti bude vhazovat.

83
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Paulo Dybala, přichází Marco Olivieri.
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Adrien Rabiot, přichází Blaise Matuidi.

82
    Ramsey se dobře vrátil do obrany a pomohl Bonuccimu ubránit Gorana Pandeva.

81
    Exekuci přímého kopu si vzal na starosti Paulo Dybala. Od zdi z hráčů Janova se míč odrazil nad branku a na rohový kop.

80
    Těsně před pokutovým územím Janova byl faulovaný Rodrigo Bentancur a Andrea Masiello za to dostává žlutou kartu.