Dunajská Streda – Žilina 2:0 (kon.) | Trnava – Ružomberok 2:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Michalovce 4:0 (kon.)
Nitra – Pohronie 0:2 (kon.) | Senica – Zlaté Moravce 0:0 (kon.) | Trenčín – Sereď 3:2 (kon.)
AS Trenčín
3:2 (2:2)
ŠKF Sereď
Sobota 04.07.2020, 18:00 • Mestský štadión Trenčín • Niké liga • 4. kolo

Trenčín se dokázal ve druhém poločase dokázal prosadit, díky čemuž vyhrává tento zápas. Trenčín byl střelecky aktivnější, získává body z tohoto zápasu. Autorem rozhodující branky byl Milan Corryn. (19:52:50)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 6:4. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:7. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 15:8.

90+2

90+1
    Mnoho šancí k vidění není, v poklidném tempu se zápas dohrává.

90+1
    Dvě minuty se budou nastavovat.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

87
    Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Alex Iván, přichází Alexsandar Vucenović.

86
    Gino van Kessel (Trenčín) vedl rychlý brejk, v výraznějšímu ohrožení branky nedošlo.

85
    Senad Jarovič se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale vypálit nedokázal.

84
    Střídání v týmu ŠKF iClinic Sereď: ze hřiště odchází Filip Duranski, přichází Senad Jarovič.

83
    Tempo zápasu proti prvnímu poločasu výrazně opadlo. Trenčín se dokázal prosadit, díky čemuž se dostal do vedení.

81
    Domácí vybojovali na útočné polovině autové vhazování, ale do žádné vyložené šance se Trenčín nedostal.

80
    Deset minut hry je pryč, mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

78
    Matej Vuk to vzal na sebe, po krásné individuální akci se dostal do střelecké pozice, stál tváří v tvář brankáři. Igor Šemrinec výborně přečetl hru, a pak vyboxoval míč do bezpečí.

77
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Hamza Čataković, přichází Abdul Zubairu.

76
    Sereď byla nyní aktivní před brankou soupeře, Dino Špehar to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

75
    Alex Iván (Sereď) rozehrával volný i rohový kop. Domácí obrana si s těmito situacemi dokázala výborně zastavit.

74
    Žlutou kartu dostává Richard Križan (AS Trenčín).

73
    Trenčín právě vstřelil branku!
    Domácí celek se dostává zaslouženě do vedení a zužitkoval svou aktivní hru. MILAN CORRYN dostal dobrou přihrávku od spoluhráče, měl prostor na technickou střelu, která zapadla přesně do brány.