Real Sociedad – Granada 2:3 (kon.) | Real Madrid – Alavés 2:0 (kon.)
Real Madrid
2:0 (1:0)
Deportivo Alavés
Pátek 10.07.2020, 22:00 • Alfredo di Stéfano Stadium (Madrid) • Španělská LaLiga • 35. kolo

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji dobrou noc. (00:03:48)

Fauly: 5:17

Real Madrid si upevnil první místo v tabulce, před druhou Barcelonou má znovu čtyřbodový náskok. Naproti tomu Alavés si zhoršil svou situaci, na 18. Mallorcu už má náskok jen tří bodů.

Zápas skončil, Real Madrid potvrdil roli favorita a porazil na domácím hřišti Alavés 2:0. Alavés mohl jít už ve třetí minutě do vedení, ale Burke trefil hlavou pouze břevno. A tak se v 11. minutě ujal vedení Real, když penaltu po faulu Navarra na Mendyho proměnil Karim Benzema. Alavés měl v prvním poločase i další šance, ale ty nevyužil a ve druhém poločase už měl Real Madrid zápas jasně ve svých rukou a mohl dát i více gólů, než jen jeden, nebýt skvělých zákroků brankáře Roberta. Ten nestačil jen na střelu Asensia po skvělé Benzenově přihrávce před prázdnou branku.

90+6

90+5
    Vinícius Júnior se už dostal do vápna Alavésu, ale byl zastaven praporkem pomezního rozhodčího.

90+4
    Střídání v týmu Real Madrid CF: ze hřiště odchází Casemiro, přichází Brahim Díaz.

90+3
    Ve vápně Alavésu se ještě ke střele tlačili Isco a Kroos, ale ani jeden z nich se do zakončení nedostal.

90+3
    Zdá se, že Real Madrid už závěr zápasu zkušeně kontroluje a žádného dramatu se už nedočkáme.

90+2
    Kdyby byli na stadionu nějací diváci, určitě by zatleskali efektivní kličce brazilského šikuly Viníciuse Júniora.

90+1
    Nastavovat se bude dlouhých šest minut.

90
    Thibaut Courtois si musí své čisté konto zasloužit, tentokrát na něj pálil José Luis Rodríguez. Belgičan si připsal svůj šestý zákrok v zápase, a tento nepatřil mezi nejtěžší.

89
    Ely hledal dlouhou přihrávkou za obranu Burkeho. Ten šel do souboje s Varanem, který ho k míči nepustil a vše pak ještě dokončil svým odkopem Courtois.

87
    Borja Sainz je po svém příchodu na hřiště rozhodně vidět, ale tentokrát jeho centr z pravé strany postrádal přesnost.

84
    Isco se na hřišti uvedl po dvou minutách krásnou technickou střelou z levé strany na zadní tyč. Roberto ale dnes chytá výborně a i s touto střelou si poradil.