Dubnica – Nitra 0:0 (kon.) | Ružomberok – Michalovce 1:0 (kon.) | Trnava – Trenčín 3:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
3:0 (1:0)
AS Trenčín
Úterý 14.07.2020, 20:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga

Střely na branku: 7:5. Střely mimo: 5:7. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:14. (21:54:30)

Trnava zaslouženě vyhrává 3:0 a postupuje do finále play-off o Evropskou ligu. V pátečním finále se Trnava střetne s Ružomberokem. Zápas začne v pátek v 18 hodin.

90+2

90+2
    Žlutou kartu dostává Alex Sobczyk (FC Spartak Trnava).

90+2
    Žádné drama v tomto zápase už nebude, Trnava jde do finále po celkem jasné výhře 3:0.

90+1
    Dvě minuty uvidíme navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

88
    V poklidném tempu se zápas dohrává, Trnava míří k výhře v tomto zápase i za postupem do finále. Trenčín si nějaké šance vypracoval, ale proměnit je nedokázal.

87
    Trnava právě vstřelila branku!
    Je hotovo. Do finále play-off o Evropskou Ligu postupuje Trnava. ALEX SOBCZYK uspěl střelou z osy hrací plochy.

84
    Střídání v týmu AS Trenčín: ze hřiště odchází Ante Roguljić, přichází David Depetris.

83
    Domácí celek vede o dvě branky a zdá se, že je hotovo. Po akci z levé strany se odražený míč dostal na pravou stranu, kde byl Alexander Horvát. Ten našel levé postaveného spoluhráče, a tak mohl DE BARROS CABRAL SAYMON zakončovat odražený míč do branky.

82
    Snadný zákrok si nyní připsal domácí brankář.

80
    Richard Križan to zkoušel z velké dálky, ale jeho rána nemohla brankáře Trnavy ohrozit a hlavně překvapit.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, Trnava stále vede o jednu branku, mnoho šancí momentálně k vidění není.

79
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Samuel Benovič, přichází Alexander Horvát.

78
    Alex Sobczyk (Trnava) se pokoušel něco vymyslet před brankou soupeře, ale jeho akci chyběla přesnější finální přihrávka.

75
    Trenčín prohrává o jednu branku, snaží se vyrovnat, ale zatím se nemůže dostat do výraznější šance.