Arsenal – Watford 3:2 (kon.) | Burnley – Brighton 1:2 (kon.) | Crystal Palace – Tottenham 1:1 (kon.)
Everton – Bournemouth 1:3 (kon.) | Chelsea – Wolverhampton 2:0 (kon.) | Leicester – Manchester Utd. 0:2 (kon.)
Manchester City – Norwich 5:0 (kon.) | Newcastle – Liverpool 1:3 (kon.) | Southampton – Sheffield Utd. 3:1 (kon.)
West Ham – Aston Villa 1:1 (kon.)
Leicester City
0:2 (0:0)
Manchester United
Neděle 26.07.2020, 17:00 • King Power Stadium, Leicester • Anglická Premier League • 38. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:07:14)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 11:11.

Je konec! Manchester United vítězí nad Leicesterem 2:0 a končí tak na 3. místě, čímž si zajišťuje Ligu mistrů!
    Domácí mužstvo bylo skoro celý první poločas o něco lepším týmem, ovšem ke konci první půle se Manchester dostal do několika šancí, ale ani ty branku nepřinesly.
    Druhá polovina zápasu byla mnohem lepší. V 60. minutě se ke hlavičce dostal Vardy, ale jeho pokus orazítkoval spojnici. V 68. minutě udělali domácí chybu, po které se Martial dostal do velké šance, kdy byl zfaulován. K následné penaltě se postavil Fernandnes, který proměnil a poslal United do vedení. Ke konci utkání byl Leicester v tlaku, ale v 90+8. minutě předvedl brankář Schmeichel velkou chybu, po které definitivně zajistil výhru hostů Lingard.

90+8
    90+8. Jesse LINGARD - 0:2

90+8
    Manchester United právě vstřelil branku!
    Tak tohle je pohroma pro lišky, neboť brankář Kasper Schmeichel předvedl katastrofální chybu, kdy si chtěl obejít JESSEHO LINGARDA, ale ten mu míč vypíchl a zakončil tak do zcela prázdné brány a v posledním zápase slaví první gól sezóny. Manchester United slaví postup do Ligy mistrů.

90+8
    Odion Ighalo se následně ihned zapojil do hry, kdy mohl vybojovat rohový kop, ale nakonec to bude jen odkop od brány Leicesteru.

90+7
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Marcus Rashford, přichází Timothy Fosu-Mensah.
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Anthony Martial, přichází Odion Ighalo.

90+6
    Pogba nakonec standardní situaci rozehrál nakrátko a posléze United vybojoval autové vhazování.

90+5
    Hostující hráč je stále ošetřován, ale vypadá to, že bude moct pokračovat v utkání.
    90+4. Červená karta Evanse.

90+4
    Jonny Evans (Leicester City) nesmyslném faulem, kdy šel kolíkama do vzduchu sundal k zemi McTominaye a od sudího nemohl uvidět nic jiného, než červenou kartu!

90+3
    Poté ale rozhodčí Atkinson odpískal další útočný faul Jonnyho Evanse, který složil k zemi Maguireho.

90+2
    Brandon Williams je dalším potrestaným žlutou kartou a na volný kop Leicesteru jde do vápna také brankář Kasper Schmeichel!