Bologna – Lecce 3:2 (kon.) | AS Řím – Fiorentina 2:1 (kon.) | Cagliari – Udinese 0:1 (kon.)
Spal – Turín 1:1 (kon.) | Hellas Verona – Lazio 1:5 (kon.) | Juventus – Sampdoria 2:0 (kon.)
AS Řím
2:1 (1:0)
ACF Fiorentina
Neděle 26.07.2020, 19:30Italská Serie A • 36. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (21:32:39)

Tři body z dnešního zápasu bere tým z hlavního města Itálie. AS Řím bylo lepší po celou dobu zápasu, výjimkou bylo pouze prvních deset minut ve druhém poločasu, kdy také tým inkasoval z hlavy Nikoly Milenkoviće. Poté se AS znovu dostalo do tlaku z prvního poločasu a výsledkem toho byla podivná penalta na Edina Džeka, kterou proměnil Jordan Veretout. Ten samý hráč proměnil pokutový kop již v prvním poločase a zařídil tak dnešní výhru svého týmu. Domácí tým si příště zahraje 29.7. na hřišti FC Turín. Fiorentina se ve stejný den utká doma s Bolognou.

Držení míče: 59 % : 41 %.
    Střely na branku: 6:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 8:3. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:14.

90+7

90+6
    Žlutou kartu dostává Gianluca Mancini (AS Řím).

90+5
    Fiorentina to zkusila dlouhým nákopem, který nadvakrát dokázal odvrátit obránce Chris Smalling.

90+4
    Žlutou kartu dostává Nikola Milenković (ACF Fiorentina).

90+4
    Útočného faulu se však dopustil Nicolò Zaniolo a na míč se dostane i Fiorentina.

90+3
    Římský tým stále drží míč na polovině soupeře a nehodlá na tom nic měnit, tohle jim náramně vyhovuje.

90+2
    Míč si u praporku postavil Leonardo Spinazzola a s Džekem pouze drželi míč ve hře a krájeli tak čas.

90+2
    Rohový kop pro vedoucí tým dnešního zápasu.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 6 minut.

90
    Začíná poslední minuta z devadesáti základních a AS drží míč na vlastní polovině.

89
    Míč do vápna centroval z pravé strany Rachid Ghezzal, jenže jeho míč našel pouze rukavice Paua Lópeze.

88
    Fiorentina se hned dostala na polovinu soupeře a snaží se o vyrovnání.
    87. Jordan VERETOUT - 2:1

87
    AS Řím právě vstřelil branku!
    I ke druhé penaltě se postavil JORDAN VERETOUT, který si vybral levý dolní roh hostující branky a uspěl. Brankář Pietro Terracciano totiž zůstal stát na místě. Domácí tým se tak po druhé penaltě dostává znovu do vedení.