Třinec – Olomouc B 6:0 (kon.) | Č. Budějovice – Vyšehrad 0:0 (zruš.) | Linz – Senica 0:2 (kon.)
Olomouc – Rosice 1:0 (kon.) | Chrudim – Pardubice 3:2 (kon.) | Slovácko – Slovan Bratislava 4:3 (kon.)
Jablonec B – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Táborsko – Znojmo 4:1 (kon.)
MFK Chrudim
3:2 (3:1)
FK Pardubice
Středa 29.07.2020, 17:00 • Městský fotbalový stadion Za Vodojemem, Chrudim • Přípravný zápas

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (18:42:12)

Překvapivý výsledek tohoto utkání je na světě. Chrudim porazila Pardubice 3:2, když se v prvním poločase za domácí trefil Nikodem, Kesner a Řezníček. Jedinou branku první půle dal na 1:1 Pavel Černý. Ve druhém poločase jen zmírnil porážku střídající Lee po nahrávce od Hlavatého. Pardubice se v posledních minutách ani moc nesnažily vyrovnat, lepším týmem posledních minut byla rozhodně Chrudim. Ta si v příštím zápase zahraje 1.8. s Libercem, Pardubice se příště utkají ve stejný den s Jihlavou.

90

90
    Roh byl rozehrán na krátko a následoval centr do vápna, kde byli ve vzduchu lepší domácí.

90
    Čelůstkův centr byl zblokovaný a Pardubice si v poslední minutě kopnou roh.

89
    Havlena centroval do vápna. Tam byl připravený Šejvl a hosté se osvobodili.

88
    Chrudim se dostala do rychlého brejku a je z toho další roh pro domácí.

87
    Chrudim vysunula presink a brankář Letáček musel jen odkopnout míč na místní útulnou tribunu.

86
    Dlouhý míč do vápna centroval Hlavatý, nikoho nenašel, pouze domácího brankáře Zímu.

85
    Cadu našel na pravé straně volného Pfeifera, ten si dal míč na levačku, trefil jen střed branky.

84
    Trávníček si za vápnem chystal míč na střelu, jenomže se k němu včas dostal Hlavatý a v poslední chvíli mu v tom zabránil.

82
    Havlena centroval od praporku do pokutového území, kde ovšem našel jen připraveného Tomla.

81
    Roh pro Chrudim.

80
    K míči se postavil Verner, který centroval do vápna, ale nerozuměl si se spoluhráči.

79
    Přímý kop z hloubky hřiště si kopne i domácí tým.

78
    Hosté měli k dispozici přímý kop z hloubi hřiště. Míč do vápna centroval Čelůstka, našel jen domácí obranu, která míč odvrátila.

77
    Žlutou kartu dostává Drahoš (MFK Chrudim).

76
    Cadu z pravé strany centroval do vápna, kde sice našel soupeře, ale málem se ke střele dostal Hlavatý.

74
    Bašek se dostal k míči v pokutovém území, prováhal však prostor pro střelu a z úhlu už branku netrefil.

Ondřej Černý

Branky: 14. Nikodem, 40. Kesner, 43. Řezníček – 31. Černý, 56. Lee

Karty:   77. Drahoš (CHR)

MFK Chrudim: 1. poločas: Zíma – Zukal, Rubeš, Drahoš – Kesner, Krištof – Řezníček, Breda, Dostálek – Mužík, Nikodém
    2. poločas: Zíma – Havel, Ahmed, Drahoš – Verner, Trávníček -Hlavsa,Havlena, Sokol – Rybička, Mužík

FK Pardubice: Hertel – Surzyn, Čihák, Celba, Sláma – Cadu, Hlavatý, Šejvl, Tischler, Ewerton – Černý
    Náhradníci: Letáček – Prosek, Čelůstka, Toml, Pfeifer, Lee, Solil, Vít