Třinec – Olomouc B 6:0 (kon.) | Č. Budějovice – Vyšehrad 0:0 (zruš.) | Linz – Senica 0:2 (kon.)
Olomouc – Rosice 1:0 (kon.) | Chrudim – Pardubice 3:2 (kon.) | Slovácko – Slovan Bratislava 4:3 (kon.)
Jablonec B – Varnsdorf 2:1 (kon.) | Táborsko – Znojmo 4:1 (kon.)

Třinec právě vstřelil branku!
    Habancova družina nemá dost a přidává šestou branku! Přihrávku z pravé strany Lasota netrefil podle svých představ, ale situaci ještě na zadní tyči uzavíral ERIK PUCHEL. Slovenský záložník dokázal z poměrně velkého úhlu propastívat míč do sítě.
    83. Tomáš ZLATOHLÁVEK - 5:0

83
    Třinečtí nadělili soupeři "bůra!" Po faulu na Hlúpika rozehrál Zlatohlávek bleskově na Erika Puchela. Zkušený záložník zvedl hlavu a našel právě rozehrávajícího TOMÁŠE ZLATOHLÁVKA, loni ještě dorostenec Sigmy pálil z jedničky neomylně pod břevno. Dvacetiletý záložník zapisuje druhý gól v rozmezí deseti minut.
    73. Tomáš ZLATOHLÁVEK - 4:0

73
    Svěřenci kouče Habance přidávají čtvrtý zásah. Jiří janoščin vystihl odkop obránce a poté přízemním centrem z levé strany našel úplně volného TOMÁŠE ZLATOHLÁVKA, střídající hráč střelou z voleje propálil bezmocného gólmana.
    42. Lukáš CIENCALA - 3:0

42
    Slezané dominují, těsně před koncem úvodního děsjtví disponují už tříbrankovým rozdílem! Výborný centr za obranu dostal LUKÁŠ CIENCIALA, který se tváří v tvář gólmanovi zachoval jako zkušený mazák, balón poslal neomylně na zadní tyč.
    35. Timofej Barkov - 2:0

35
    Což nelze říci o obraně Sigmy, ta totiž právě inkasovala druhý gól! Wojnar vyslal průnikovým pasem do úniku TIMOFEJE BARKOVA, jenž i navzdory dotírajícímu obránci dokázal vystřelit. Gólman balón jenom ztlumil, ten se pak pomalu dokutálel až za brankovou čáru.
    27. Erik PUCHEL - 1:0

27
    Exekuci "desítky" si vzal nastarosti ERIK PUCHEL. Penaltu zahrál velmi zkušeně, tvrdou ránou poslal balón k pravé tyči, zatímco brankář skákal opačným směrem.

Milan Huppert

Branky: 27. Puchel, 35. Barkov, 42. Cienciala, 73. Zlatohlávek, 83. Zlatohlávek, 88. Puchel

FK Třinec: 1. poločas: Lapeš – Fareb, Neuer, Šuľa, Puchel – Omasta, Vaněk, Šípek, Cienciala – Akulinin – Barkov. 2. poločas: Weiss – Bolf, Samiec, Gáč, Janoščín – Hlúpik, Steinhübel, Weber, Puchel – Zlatohlávek – Lasota.
    SK Sigma Olomouc B: Trefil – Diblík (82. Twardzik), Kotouč (60. Bednár), David, Galus M. (65. Beňa) – Vybíral, Hausknecht, Grygar (85. Pavelka), Hapal (60. Fiala), Grečmal (32. Šidlík) – Baďura.
    Náhradníci: Twardzik, Bednár, Beňa, Pavelka, Fiala, Šidlík.