Arsenal – Chelsea | 2:1 (kon.) |
Brescia – Sampdoria | 1:1 (kon.) | | | AC Milán – Cagliari | 3:0 (kon.) | | | Atalanta BC – Inter | 0:2 (kon.) |
Juventus – AS Řím | 1:3 (kon.) | | | Neapol – Lazio | 3:1 (kon.) |
PSG – Lyon | 0:0 (6:5 po pen.) |
Žilina B – Šamorín | 5:0 (kon.) | | | L. Mikuláš – FC Košice | 0:1 (kon.) | | | Dubnica – Trebišov | 1:1 (kon.) |
B. Bystrica – Slovan Bratislava U21 | 4:0 (kon.) | | | Podbrezová – KFC Komárno | 2:0 (kon.) | | | Skalica – Petržalka | 3:0 (kon.) |
Prostějov – Zlínsko | 6:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Ostrava | 3:2 (kon.) | | | Sokolov – Ústí n. L. | 0:2 (kon.) |
Žižkov – Jablonec | 3:1 (kon.) | | | Sparta – Táborsko | 5:0 (kon.) | | | Plzeň – Č. Budějovice | 2:0 (kon.) |
Liberec – Chrudim | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Třinec | 4:2 (kon.) | | | Admira Praha – Bohemians 1905 | 1:2 (kon.) |
Teplice – Hr. Králové | 0:1 (kon.) | | | Trenčín – Pohronie | 0:3 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Třinec | 2:3 (kon.) |
Přepeře – Liberec | 2:1 (kon.) | | | Cottbus – Varnsdorf | 0:2 (kon.) | | | Žižkov – Králův Dvůr | 1:3 (kon.) |
Dunajská Streda – Nice | 0:6 (kon.) | | | Trenčín – Zlín | 2:5 (kon.) | | | Senica – Slovácko | 0:1 (kon.) |
Trnava – Olomouc | 1:1 (kon.) | | | Pardubice – Jihlava | 1:0 (kon.) | | | MTK Budapešť – Sereď | 2:0 (kon.) |
St. Pölten – Líšeň | 1:1 (kon.) |
konec
Energie Cottbus
0:2
(0:0)
FK Varnsdorf
64
|
Střídání v týmu Energie Cottbus: ze hřiště odchází Felix Brügmann, přichází Stettin.
|
|
64
|
Střídání v týmu Energie Cottbus: ze hřiště odchází Gladrow, přichází Niklas Geisler.
|
|
64
|
Střídání v týmu Energie Cottbus: ze hřiště odchází Mäder, přichází Felix Geisler.
|
|
64
|
Střídání v týmu Energie Cottbus: ze hřiště odchází Storb, přichází Jarosch.
|
|
64
|
Střídání v týmu Energie Cottbus: ze hřiště odchází Kremer, přichází Hoppe.
|
|
46
|
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Vaňák, přichází Adam Richter.
|
|
46
|
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Hasil, přichází Matěj.
|
|
46
|
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Heppner, přichází Alhassan.
|
|
46
|
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Rudnytskij, přichází Daniel Novák.
|
|
46
|
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Marek Richter, přichází Breda.
|
|
46
|
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Lukáš Novák, přichází Donkor.
|
|
46
|
Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází Lehoczki, přichází Ondraczek.
|
|
46
|
Střídání v týmu Energie Cottbus: ze hřiště odchází Stawecki, přichází Stahl.
|
Branky:
66. Zbrožek, 85. Breda
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta: 89. F. Geisler (COT), brankář A. Richter zneškodnil
Energie Cottbus:
Stawecki (46. Stahl) – Hasse, Storb (64. Jarosch), Koch, Fl. Brügmann – Pelivan, Erlbeck – Mäder (64. F. Geisler), Gladrow (64. N. Geisler), Kremer (64. Hoppe) – Fe. Brügmann (64. Stettin).
Náhradníci: Stahl – Jarosch, N. Geisler, F. Geisler, Stettin, Hoppe.
Trenér:
FK Varnsdorf: Vaňák (46. A. Richter) – Lehoczki (46. Ondraczek), Zbrožek, Hasil (46. Matěj), Heppner (46. Alhassan) – Bláha, Průša – Rudnytskij (46. D. Novák), L. Novák (46. Donkor), Alexander – M. Richter (46. Breda).
Náhradníci: A. Richter – Ondraczek, Donkor, Breda, D. Novák, Alhassan, Matěj.
Trenér:
Náhradníci: Stahl – Jarosch, N. Geisler, F. Geisler, Stettin, Hoppe.
Trenér:
FK Varnsdorf: Vaňák (46. A. Richter) – Lehoczki (46. Ondraczek), Zbrožek, Hasil (46. Matěj), Heppner (46. Alhassan) – Bláha, Průša – Rudnytskij (46. D. Novák), L. Novák (46. Donkor), Alexander – M. Richter (46. Breda).
Náhradníci: A. Richter – Ondraczek, Donkor, Breda, D. Novák, Alhassan, Matěj.
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Lukáš Mihal
@mihal_lukas