Olomouc – Brno 0:2 (kon.) | Ostrava – Třinec 8:0 (kon.) | Liberec – Žižkov 4:1 (kon.)
Slavia – St. Pölten 5:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlín 1:1 (kon.) | Jablonec – Pardubice 1:1 (kon.)
Varnsdorf – Neugersdorf 3:1 (kon.) | Přepeře – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Velvary – Vyšehrad 1:2 (kon.)
Baník Souš – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Vlašim – Motorlet 3:0 (kon.)
FK Jablonec
1:1 (1:0)
FK Pardubice
Středa 05.08.2020, 17:00 • Lázně Bělohrad • Přípravný zápas

Konec utkání. Pardubice nakonec ve druhé půli dokázali vyrovnat, když na přímý kop Roberta Hrubého dokázal odpovědět v 54. minutě Snghyeok Lee. Oba ligoví soupeři, kteří se utkají v prvním kole FORTUNA:LIGY, tak remizovali 1:1. (18:46:00)

90+1

89
    Znovu v akci levé strana Pardubic. Sláma našel na hranici vápna Davida Hufa, jehož střelu z první zablokoval obránce.

88
    Michal Hlavatý se zidanovkou zbavil dotírajícího Černáka, který zatáhl za záchrannou brzdu a záložníka hostů stáhl k zemi.

86
    Jako bych to zakřikl, nyní mohli hosté otočit skóre zápasu! Jiří Sláma dobře pronikl po levé straně a předložil míč Tomáši Čelůstkovi. Ten se nedostal ke střele, jeho rána na zadní tyč však jen o kousek minula tyč branky Jablonce!

85
    Krob z nějakých 20 metrů trefil jen dobře postavenou zeď.

84
    Pardubicím jakoby už došly síly a jen brání a ani protiútoky se jim nedaří. Mezitím byl před pokutovým územím Pardubic faulován Kratochvíl a velmi zajímavou standardku bude rozehrávat Krob.

83
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Cadu, přichází Tomáš Čelůstka.

80
    Zatímco v úvodu druhé půle měly navrch Pardubice, tak teď míč častěji drží Jablonec. Zatím se ale nedostává k ohrožení branky východočechů.

78
    Huf se otočil a svou slabší nohou hledal vpravo Leeho. Podle toho to také vypadalo, jako první se k míči dostal Krob.

75
    Hra se v posledních minutách vyrovnala a dopředu se tak dostávají i hráči Jablonce, kteří nyní zahrávali roh. Brankář Boháč však práci neměl.

74
    Střídání v týmu FK Jablonec: ze hřiště odchází Tomáš Ladra, přichází Václav Pilař.

71
    David Huf se dobře dostal kolem obránce a utíkal směrem na branku Jablonce. Bohužel pro něj ho dostihl obránce a byl nucen zpomalit, nakonec Pardubice mají roh.

70
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Lukáš Hušek, přichází Martin Šejvl.

69
    Cadu (FK Pardubice) ztratil balón a to chtěl ihned napravit. Po sprintu směrem dozadu se snažil skluzem zastavit přihrávku Ladry, kterého fauloval a vidí za to žlutou kartu.

67
    Střídání v týmu FK Pardubice: ze hřiště odchází Ewerton, přichází David Huf.

65
    Po narážečce s Jeřábkem znovu centroval z levé strany Sláma, ani tentokrát nenašel žádného hráče Pardubic.

63
    Jablonec se po delší době dostal k bráně Pardubic a vyzkouší si kop od rohového praporku.

62
    Ewerton se dostal ke střele zpoza pokutového území a pořádně protáhl Vlastimila Hrubého, který vytáhl střelu letící po zemi k tyči.

David Klier

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 34. Hrubý – 54. Lee

Karty:   69. Cadu (PCE)

FK Jablonec: I. poločas: Hrubý – Haitl, Jeřábek, Štěpánek, Podaný – Považanec – Kratochvíl, Hrubý, Ladra – Schranz, Velich.
    II. poločas: Hrubý – Skuhravý, Jeřábek, Štěpánek, Krob – Kratochvíl, Macháček – Černák, Kubista, Ladra (74. Pilař) – Chramosta.

FK Pardubice: I. poločas Letáček – Prosek , Hušek, Šejvl , Čelůstka – Jeřábek (C) – Cadu, Tischler, Hlavatý, Pfeifer – Ewerton.
    II. poločas: Boháč – Surzyn, Toml, Hušek (70. Šejvl), Sláma – Jeřábek (C) – Lee, Hlavatý, Tischler, Cadu (83. Čelůstka) – Ewerton (67. Huf).

Náhradníci: Boháč – Sláma, Toml, Lee, Solil, Huf, Surzyn

Rozhodčí: Pechanec – Slavíček, Nejedlo