Olomouc – Brno 0:2 (kon.) | Ostrava – Třinec 8:0 (kon.) | Liberec – Žižkov 4:1 (kon.)
Slavia – St. Pölten 5:0 (kon.) | Slovan Bratislava – Zlín 1:1 (kon.) | Jablonec – Pardubice 1:1 (kon.)
Varnsdorf – Neugersdorf 3:1 (kon.) | Přepeře – Hr. Králové 0:2 (kon.) | Velvary – Vyšehrad 1:2 (kon.)
Baník Souš – Ústí n. L. 1:1 (kon.) | Vlašim – Motorlet 3:0 (kon.)
ŠK Slovan Bratislava
1:1 (0:1)
FC Zlín
Středa 05.08.2020, 17:00Přípravný zápas

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (18:46:41)

Dnešní utkání je u konce. Vítěze nakonec nepoznal. Do vedení se po čtrnácti minutách dostal Fastav, když se prosadil parádní ránou Cedidla. Odpověď přišla až 6 minut do konce, kdy se po zmatku ve vápně prosadil Henty. První poločas byl herně vyrovnaný, to se ovšem nedá říct o tom druhém, kde byl jasně lepší Slovan a kde se ukázalo, že slovenský mistr je zkrátka v přípravě dál. Toto byl totiž poslední přípravný zápas Slovanu, příští zápas už bude ligový, a to 8.8. na hřišti Nitry.

90+2

90+2
    Celou snahu však ukončil nepozorný Lovat, který loktem poslal k zemi Hrdličku a rozhodčí odpískal faul.

90+1
    Slovan se ještě snaží dostat do vedení, nyní je u vápna soupeře.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

90
    Nono centroval od praporku do vápna, kde na zadní tyčce dokázal najít Bajriče, jehož následná hlavička skončila vedle branky.

89
    Ještě jeden roh pro domácí tým.

88
    Poznar si při presinku počínal moc tvrdě a poslal bolestivě k zemi Apaua.

87
    Čanturišvili šajtlí hledal spoluhráče ve vápně, tam však nikdo nebyl a míč skončil pouze u Ružinského.

86
    Lovat z hloubi hřiště centroval do vápna, kde našel Cmiljaniče, ale ten při zakončení trefil pouze prostor Dostála.

85
    Slovan po vstřelené brance kombinuje na polovině hřiště.
    84. HENTY - 1:1

84
    Slovan Bratislava právě vstřelil branku!
    Byl to Lovat, kdo si postavil míč u praporku a centroval do vápna. Tam se míč několikrát odrazil, až se k němu dostal EZEKIEL HENTY a levačkou poslal míč tvrdě kolem brankáře do sítě.

84
    Rohový kop pro domácí Slovan.

83
    Následně se do šance dostal Henty, ale v souboji jeden na jednoho soupeře nepřešel.

82
    Čanturišvili se pokusil narazit míč se spoluhráčem za vápnem, ale špatně nahrál, takže jen míč pro soupeře.

80
    Střídání v týmu ŠK Slovan Bratislava: ze hřiště odchází Holman, přichází Cmiljanič.

Ondřej Černý

Branky: 84. Henty – 14. Cedidla

Karty:   35. Lovat (SBA) – 78. Čanturišvili (ZLN)

ŠK Slovan Bratislava: Trnovský (61. Ružinský) – Pauschek, Apau, Bajrič, Lovat – Petrák, Nono – Daniel, Holman (80. Cmiljanič), Ratao – Ožbolt (73. Henty)
    Náhradníci: Ružinský, Laczkó, Lavrinčík, Schlossár, Henty, Cmiljanič, Strelec

FC Zlín: 1. poločas: Rakovan – Kolář, Buchta, Tkadlec, Slovák – Jiráček, Conde – Cedidla, Nečas, Slaměna – Chwaszcz
    2. poločas: Dostál – Matejov, Simerský, Ngimbi, Čanturišvili – Vakho, Janetzký, Hlinka, Hrdlička – Poznar, Martínez