Slavia – Litoměřice 0:0 (zruš.) | Třebíč – Jihlava 3:5 (1:0 po s.n.) | Mostečtí Lvi – Ústí n/L 5:1 (kon.)
Sokolov – Benátky n/J 0:0 (zruš.) | Havířov – Šumperk 4:3 (kon.) | Kadaň – Kolín 3:4 (kon.)
Poruba 2011 – Kopřivnice 0:0 (zruš.) | Havlíčkův Brod – Tábor 5:3 (kon.)
AZ Havířov
4:3 (2:2, 2:0, 0:1)
DRACI PARS ŠUMPERK
Čtvrtek 06.08.2020, 18:00 • Gascontrol Aréna, Havířov • Přípravné zápasy

Konečný výsledek přátelského utkání je tedy 4:3 pro domácí AZ Havířov. V poslední třetině se prosadili jen hosté jedním gólem.
    Já se s Vámi loučím a budu se těšit zase brzy napočtenou. (20:07:11)

59:55
    Ofsajd Šumperka.

59:20
    Jaroš si od pravého mantinelu vybruslil více do středu do střelecké pozice. Jeho střelu si však v chumlu před bránou našel gólman Štipčák.

58:40
    Hosté odvolávají gólmana.

58:31
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperk v závěru utkání dramatizuje stav a snižuje na 3:4. Po krásné křižné přihrávce doklepává puk do brány JAKUB ŘEZÁČ. Asistence: Spratek a Jaroš.

58:10
    Icing hostů.

57:31
    Dopředu se v oslabení vydal Danielčák a Petriska. Danielčákovi se povedlo proniknout a vystřelit, poté se ani druhému jmenovanému nepodařilo dorazit puk do brány.

57:06
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Rousek – 2 min., držení).

56:20
    Po Bednářově střele od modré drží puk v lapačce Altrichter a hra je přerušena.

55:52
    Havířov kombinuje v útočném pásmu.

54:50
    Vyloučení v týmu Draci Šumperk (Kališ – 2 min., nedovolené bránění).

54:30
    AZet měl teď v krátkém sledu 3 gólové příležitosti, ale ani Mastič, Danielčák a Vosátko se nemohou ze vstřelené branky radovat.

53:40
    Šumperk v posledních minutách předvádí velký tlak. Hned několik střel vyslali na bránu, ale nic z toho nebylo.

52:34

52:10
    Havířov se osvobozuje.

51:58
    Hra je přerušena po tom, co puk opustil hrací plochu v prostoru střídaček.

51:08
    Nepokoj bombou z levého mantinelu prověřil pozornost gólmana.

50:34
    Vyloučení v týmu AZ Heimstaden Havířov (Bednář – 2 min., sekání).

Daniel Wróbel

Branky a nahrávky: 6. Vosátko (Mastič), 10. Doktor (Procházka, Rutar), 25. Mrowiec (Doktor), 38. Chroboček (Kočí, Bednář) – 4. Hroch (Řezáč), 17. Hložek (Horký), 59. Řezáč (Spratek, Jaroš)

AZ Havířov: Daňa (30. Štipčák) – Chroboček, Mrowiec, Rutar, Dajčar, Vosátko, Ševěček, Kočí – Doktor, Bednář, Procházka – Dvořák, Zdeněk, Rousek – Mrva, Suchý, Danielčák – Mastič, Horváth, Petriska
    DRACI PARS ŠUMPERK: Peksa (30. Altrichter) – Kabelka, Nepokoj, Švec, Řezáč, Věntus, Dudycha, Spálovský, Kališ – Krejčiřík, Král, Uhlík – Jaroš, Spratek, Hroch – Horký, Potočný, Hložek – Haluza, Scheuter, Vacín.

Rozhodčí: Trombík, Novák – Majetný, Klimek