K. Vary – Liberec 4:5 (po pr.) | Vítkovice – Třinec 3:4 (kon.) | Sparta – Plzeň 3:4 (po pr.)
Pardubice – Olomouc 5:2 (kon.) | Mountfield HK – Kometa Brno 2:0 (kon.) | Přerov – Zlín 0:6 (kon.)
HC Sparta Praha
3:4 (1:0, 1:1, 1:2 - 0:1)
HC Škoda Plzeň
Čtvrtek 06.08.2020, 18:00 • Tipsport arena (Praha - Holešovice) • Generali Česká Cup • Skupina A

38:07
    Sparťané začínají být v dnešním zápase trochu nedisciplinovaní. Nyní Petr Kalina (SPA) míří na trestnou lavici za podrážení a oslabuje svůj tým.

31:33
    Hosté mají dobrou šanci snížit. Petr Kalina (SPA) se provinil nedovoleným bráněním a už míří na trestnou lavici. Sparťané budou hrát ve čtyřech hráčích.

31:10
    A svou první početní výhodu v dnešním utkání si vyzkouší také domácí. Pavel Musil (PLZ) totiž jde pykat na dvě minuty na trestnou lavici za podrážení.

26:36
    Druhé vyloučení v dnešním zápase. Útočník Miroslav Forman (SPA) jde pykat na trestnou lavici za držení. Plzeňští mají možnost vyrovnat.

03:54
    První vyloučení v dnešním utkání. Ladislav Zikmund (SPA) míří na dvě minuty za držení na lavici hanby. Sparťané se budou muset bránit.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 14. Tomášek (Pavelka), 32. Kudrna (Pavelka, Říčka), 43. Klodner – 37. Rob (Kracík), 53. Kodýtek (Eberle, Straka), 54. Stach, 62. Stach

HC Sparta Praha: Neužil (Cichoň) – Jeřábek, M. Jandus, Pavelka, Prchal, Klodner, Kalina (A) – Kudrna (A), Sukeĺ, Zikmund – Rousek, Tomášek, Forman – Dvořáček, Říčka (C), Pšenička – Prymula, Konečný, Hašek.
    HC Škoda Plzeň: Pavlát (Frodl) – Budík, Čerešňák (A), Lang, Kaňák, Houdek, Vráblík – Kantner, Mertl (C), Suchý – Stach, Musil, Rob – Malát, Kracík, Straka (A) – Kodýtek, Eberle.

Rozhodčí: Jeřábek, Vrba – Ondráček, Komínek

Diváci: 1 369