Uničov – Vel. Meziříčí 1:3 (kon.) | Ostrava B – Znojmo 0:3 (kon.) | Zlín B – Slovácko B 1:1 (kon.)
FC Baník Ostrava B
0:3 (0:1)
1. SC Znojmo FK
Neděle 09.08.2020, 10:15 • Markvartovice • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

Já vám děkuji za pozornost a pěkný zbytek neděle. (12:09:11)

Konec prvního zápasu v nové sezóně pro Ostravu i Znojmo. První poločas byl poměrně vyrovnaný, ale padla branka pouze na straně Znojma. V druhém poločase bylo Znojmo ale jasně lepší a zaslouženě přidali ještě dvě branky a vítězí rozdílem tří branek.

90+3

90+3
    Žlutá karta pro Martiníka na straně Ostravy.

90+2
    Znojmo je v závěru pod tlakem domácích, ale gólovou příležitost si domácí pořád nevypracovali.

90
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

89
    Domácí se snaží v závěru ještě zdramatizovat utkání, ale nedaří se jim dostat do vetší šance.

88
    Domácím se zkrátka dnes nedaří zakončovat. Zálešákova střela minula branku Koukala i tentokrát.

87
    Střídání na straně Znojma: odešel Moravec, přišel St Hillaire.

86
    Martiník měl velkou příležitost snížit, ale netrefil míč ideálně.

85
    Znojemští kombinovali před ostravským velkým vápnem, ale k zakončení se nedostali.

84
    Žlutou kartu vidí Marek Kostka.

84
    Moravec obešel jednoho z ostravských hráčů pěknou kličkou, což ocenili i domácí fanoušci.

81
    A znovu! Pěkná akce Oklešťka, Malára a Pohanky. První jmenovaný ještě stihl odcentrovat na nabíhajícího Garčice, kterému míč ukopl jeden z obránců rezervy Baníku.

81
    Ze strany tribuny se ozývá skandování pár znojemských fanoušků.

80
    Střídání na straně Ostravy: odešel Velner, nahradil ho Fulnek.

78
    Střelu po zemi pod zeď ale zneškodnil jeden z obránců.

78
    Rozhodčí sečetl fauly Martinovi Krakovčíkovi a nyní už ukazuje také žlutou kartu. Domácí mají možnost skórovat ze standartní situace.