Chomutov – Mostečtí Lvi 0:0 (zruš.) | Třebíč – Žďár n/S 7:4 (kon.) | Tábor – Kolín 0:0 (18:00)
Kadaň – Klatovy 0:0 (zruš.) | Sokolov – Litoměřice 0:0 (zruš.) | Benátky n/J – Vrchlabí 0:3 (kon.)
Havířov – Znojmo 3:4 (kon.) | Kopřivnice – Frýdek-M. 2:3 (kon.) | Příbram – Kobra 2:4 (kon.)
Kadaň – Cheb 5:2 (kon.)
HC Benátky nad Jizerou
0:3 (0:0, 0:3, 0:0)
HC Stadion Vrchlabí
Úterý 11.08.2020, 18:00Přípravné zápasy

55:05
    Vyloučen domácí Jakub Šedivý za vysokou hůl.

49:41
    Vyloučen hostující Pavel Mrňa za sekání.

45:56
    Vyloučeni domácí Petr Kolmann na 2+2 minuty za krosček a hrubost. U hostů pak Martin Heřman na 2+2 minuty za sekání a hrubost.

44:56
    Dnešnímu zápasu přihlíží 150 diváků.

42:44
    Vyloučen domácí Petr Kolmann za hákování.

41:08
    Machač trefil tyčku, Pochobradský na dorážku čekal marně!

40:26
    Vyloučen hostující Ondřej Chrtek za podrážení.

39:21

37:41
    Přesně se vstupem vyloučeného Hozáka na led našel Špaček pěknou přihrávkou Kolmanna, jehož pokus vyráží Soukup vyrážečkou mimo kluziště!

35:51
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    V oslabení pláchl domácím hráčům TOMÁŠ NOUZA, který přesnou střelou dovršil svůj čistý hattrick a na led přilétlo několik čepic. Bez asistence.

35:41
    Vyloučen hostující Jiří Hozák za hrubost.

34:00
    Hosté vzápětí na druhé straně trestají. V mezikruží se dostal ke střele TOMÁŠ NOUZA a namířil ji přesně k levé tyčce. Asistence: Ondřej Chrtek.

33:18
    Čederle vybojoval puk a našel volného Kotyzu, který z bezprostřední blízkosti nechal vyniknout Soukupa!

30:08
    Špaček se vřítil do útočného pásma a dostal se až do zakončení, trefil ale špičku Soukupova betonu!

28:28
    Hosté přesilovou hru vcelku rychle využívají. Před Žajdlíka si najel kanonýr TOMÁŠ NOUZA a usměrnil kotouč mimo jeho dosah. Asistence: Marek Voženílek, Ondřej Chrtek.

28:02
    Vyloučen domácí Vojtěch Jiruš za nedovolené bránění.

25:45
    Vyloučeni shodně dva hráči. U hostů Jiří Hozák za hrubost, u domácích David Aubrecht taktéž za hrubost. Ven jde ale také hostující Pavel Mrňa za vysokou hůl.

22:02
    Vyloučen domácí David Aubrecht za podrážení.

17:19
    Síly na ledě se vyrovnají. Vyloučen hostující Ondřej Chrtek za držení.

15:53
    Vyloučen domácí Jakub Šedivý za hákování.

15:53
    Nepříjemnou teč Machače vyráží Žajdlík špičkou betonu!

0:22
    Vyloučen hostující Daniel Blažej za podrážení.

0:22
    Špaček se dral před Soukupa, puk byl po zmatku stále ještě ve hře, v brance ale neskončil! Přesto to bylo s faulem a hosté jdou do čtyř.