Olomouc – Kometa Brno 0:0 (zruš.) | Pardubice – Liberec 6:1 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
6:1 (2:0, 4:0, 0:1)
Bílí Tygři Liberec
Úterý 11.08.2020, 17:00 • enteria arena • Přípravné zápasy dorostu

Pardubice dokázaly vyhrát utkání i díky hattricku Formánka zcela zaslouženě 6:1, hosté se prosadili až v závěrečné dvacetiminutovce. U dalšího onlajnu se na vás bude těšit Lukáš Hrdina. (18:40:57)

59:20
    Burda se též dostává do zakončení, ale jeho střelu z modré čáry dokázal Hambálek zlikvidovat.

58:20
    Jaromír Pérez dokázal zakončit, bohužel pro hosty střela skončila na levém betonu Matěchovy výstroje.

56:01
    Karel Chrudimský se dokázal dostat k odraženému puku, ten už ale nedokázal dostat ke spoluhráči.

54:18
    Liberec právě vstřelil branku!
    Čisté konto si Pardubice udržet nedokázaly! TOMÁŠ CIBULKA dokázal dostat puk do brány střelou s levého kruhu na vzdálenější tyč a snížil vedení Pardubic na pět gólů.

52:10
    Adam Straka dokázal překvapit gólmana, ten byl ale připravený a puk odrazil.

52:00
    Vyloučení v týmu Bílí Tygři Liberec (Cibulka – 2 min., podrážení).

50:40
    Richard Patzelt se po rychlém přesunu do útočného pásma dostal ke střele, Matěcha skvělým zákrokem udržel čisté konto.

49:00
    Bárta se dokázal dostat do střely z modré čáry, tu ale Hambálek vyráží nad bránu.

47:50
    Pardubicím byl po přechodu do pásma odpískán ofsajd.

46:54
    Matěj Seidl se dokázal dostat do šance, ta ale končí v lapačce Matěchy.

45:42
    Pardubice se po chybě obránce dokázaly dostat do zakončení, ale střela trefila jen levou tyč.

43:53
    Přečíslení Pardubic dokázal pokrýt Ondřej Culek.

42:00
    Karel Chrudimský se dokázal dostat do střely od modré čáry, ale Matěcha střelu do středu branky vykryl.

40:28
    Pardubice se hned v první minutě dokázaly dostat do zakončení, ale střela do šibenice skončila v lapačce Hambálka.

40:01

Pardubice se v druhé třetině dostávaly do více zakončení a dokázaly navýšit vedení o čtyři góly. Hrdinou zápasu je zatím František Formánek který dokázal vstřelit hattrick. Další třetina začne v 18:12.

40:00

Lukáš Hrdina

Branky a nahrávky: 15. Formánek (Pilař), 18. Pavlata (Formánek), 25. Formánek, 32. Burda (Vrba), 38. Formánek (Pavlata), 40. Vrba (Dostál) – 55. Cibulka (Dvořák)

HC Dynamo Pardubice: Matěcha (Marossy) – Koudelka, Bárta, Svoboda, Pražan, Straka, Maštalíř, Hemský, Pavlata, Burda, Formánek, Pilař, Kubíček, Jáša, Jakubec, Fiala, Jirout, Hiemer, Dostál, Vrba, Jiroušek
    Bílí Tygři Liberec: Hambálek (Leško) – Patzelt, D. Pérez, Cibulka, Culek, Dvořák, Ehrenberger, Plos, Kříž, Hois, Jobek, Fiala, Leclen, Jansa, J. Pérez, Janata, Hrabčák, Chrudimský, Seidl