Mladá Boleslav – Liberec 8:2 (kon.) | Olomouc – Kometa Brno 5:2 (kon.) | Plzeň – Sparta 1:5 (kon.)
Litvínov – K. Vary 6:0 (kon.) | Zlín – Třinec 4:0 (kon.) | Vítkovice – Přerov 1:0 (kon.)
Kladno – Motor ČB 3:8 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 6:5 (po pr.)
BK Mladá Boleslav
8:2 (3:0, 2:1, 3:1)
Bílí Tygři Liberec
Čtvrtek 13.08.2020, 17:00 • ŠKOENERGO Aréna • Generali Česká Cup • Skupina B

59:17
    Ještě jedno vyloučení. Za sekání byl na dvě minuty vyloučen David Šťastný (MBL).

48:14
    Domácí si zahrají přesilovku, na trestnou lavici usedl Jakub Rychlovský (LIB), který tam zamířil místo Jaroslava Pavelky, brankáře hostů. Ten se po osmém inkasovaném gólu dopustil sekání. Stadionem mezitím zní "deset, deset".

42:03
    Za podrážení byl na dvě minuty vyloučen Adam Zbořil (MBL), hra se tak vrací před Krošelje.

36:28
    S neuspokojivým výsledkem pro Bílé Tygry vzrůstají i přes to, že se jedná o přípravný zápas, emoce. Po zákeřném seknutí ze strany Michala Bulíře (LIB) směrem k jednomu z domácích hráčů budou Bruslaři hrát čtyřminutovou přesilovku. Sekání totiž směřovalo do oblasti obličeje. Následovala ještě menší potyčka mezi hráči u mantinelu.

28:05
    Po komerční přestávce si domácí zahrají přesilovku. Menší trest za držení obdržel Jan Štibingr (LIB).

25:06
    K nelibosti a pískotu domácích fanoušků sudí vylučuje. Na dvě minuty za podrážení odjel na trestnou lavici Mário Lunter (MBL).

14:47
    Nicméně je tu vyloučení. Za držení byl na dvě minuty vykázán Dávid Gríger (LIB).

11:51
    Je tu vyloučení. Opět na straně Boleslavi – tentokrát dostal menší trest za podrážení exkladenský kapitán Jakub Strnad (MBL).

04:51
    Za podrážení byl na dvě minuty vyloučen Mário Lunter (MBL).

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 4. Alderson (Jaaskelainen), 5. Alderson (Zbrořil, Klikorka), 15. Kousal (Najman, Strnad), 29. Zohorna (Fillman, Bernad), 36. Fillmann (Bernad), 41. Cienciala (Zohorna), 48. Strnad (Kousal, Klikorka), 49. Alderson – 27. Knot (Šmíd, Birner), 54. Hanousek (Rosandič)

BK Mladá Boleslav: Krošelj (Růžička) – Hrbas, Klikorka, Dlapa, Pláněk (C), Bernad, Fillman – Cienciala, Zohorna, Šťastný (A) – Strnad, Najman, Kousal – Alderson, Zbořil, Jaaskelainen – Lunter, Bičevskis, Stránský (A)
    Bílí Tygři Liberec: Pavelka (Kváča) – Šmíd (C), Knot, Rosandič, Hanousek, Kunst, Štibinger – Birner (A), Filippi, Bulíř – Rachůnek, Gríger, Lenc – Vlach, Šír, Rychlovský

Rozhodčí: Pešina, Pražák – Votrubec, Ševic