Opava – AZ Heimstaden Havířov jun. 2:0 (kon.) | Velké Meziříčí B – SHK Hodonín 4:2 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 4:2 (kon.)
HC ISMM Kopřivnice
4:2 (1:2, 1:0, 2:0)
HK Nový Jičín
Pátek 14.08.2020, 18:00 • Zimní stadion Kopřivnice • Přípravné zápasy

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Kopřivnice v minulém zápase těsně prohrála s prvoligovým Frýdkem-Místkem poměrem 2:3, ale v poslední třetině stáhla tříbrankové manko pouze na rozdíl jednoho gólu. Poslední vzájemný zápas hraný 19. února vyhrála Kopřivnice nad Novým Jičínem 5:1.

Novému Jičín skončila sezona dne 4. března zápasem 45. kola se Žďárem nad Sázavou, který prohráli na jejich ledě 4:7. Od té doby nehráli žaden zápas, jelikož nepostoupili do play off, a zatím neměli žaden přátelský zápas. Dnes tak odehrají první přípravný zápas proti Kopřivnici. Následně pak mají ďáblové v plánu zatím ještě 2 přípravné utkání, obě proti Opavě.

HC ISMM Kopřivnice: Fendrich (Šindelka) – Stříž, Krzak, Štěpánek, Bail, Bartošák, Fojtík – Marek (A), Gebauer, Indrst, Pěnčík, Hrubý, Mach (C), Velecký, Urban, Wolf, Heralt, Pokorný, Sluštík, Gola

HK Nový Jičín: Galuška (Šimonů) – Bacula, Krutil, Váňa, Rufer, Már, Holaň- Krupa, Palička, Štefka, Hilšer, Müller, Skopal, Krupa, Macháček, Sluštík.

00:01

01:05
    Před brankou hostů se v dobré příležitosti octnul Adam Urban.

02:01
    Domácí se usadili v útočném pásmu.

03:23
    Hostům se povedlo vyhodit, ale Kopřivnice už má zase puk na svých hokejkách.

04:17
    Od modré nahatovak Radim Štěpánek.

04:35
    Jan Sluštík neuspěl v souboji 1 proti jednomu.

04:57
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Puk se dostal před brankoviště, kde se k němu dostal MIROSLAV KRUPA a přehodil ležícího brankáře Fendricha. Asistence: Vacula a Palička.

06:35
    Kopřivnice právě vstřelila branku!
    K odraženému puku od mantinelu po nástřel Marka Pěnčíka se dostal Radim Štěpánek, který nástěnné nahrál skórujícímu PATRIKU GOLOVI. Asistence: Štěpánek.

07:26
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Bartošák – 2 min.).

08:53
    Ihned po vhazování vyhodil přes celé kluziště Marek Bail.

09:38
    Daniel Hrubý nedokázal dostat puk mezi brankářův beton a tyč.

11:01
    Domácí opět s pukem na holích v útočném pásmu.

11:23
    Puk, který letěl kolem Fendrichovy brány si gólman raději ukryl pod lapačku.

12:23
    Boj o půl v útočném pásmu domácích nakonec vyhráli domácí a pokračují v akci.

13:01
    V útočném pásmu se srazilo domácí hráči, konkrétně Petr Wolf a Jakub Heralt.

13:37
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Macháček – 2 min., sekání).

14:21
    Filip Krzak nahazoval od modré, jeho nahození ale Patrik Gola nezachytil.

15:22
    Domácí zakládají útok z vlastní obranné třetiny.

15:37

16:30
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Mach – 2 min., vysoká hůl).

17:08
    Hosté se dostali do utocneho pásma a snaží se něco vymyslet.

17:30
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Krupa – 2 min., sekání).

17:47
    Kombinace hostů před brankou při hře 4 na 4 vyústila v branku na 2:1, o kterou se postaral ADAM HILŠER. Asistence: Váňa.

20:00

V první třetině otevřel skóre v 6. minutě Miroslav Krupa a na minutu a 38 sekund vedl Nový Jičín 1:0. V čase 6:35 srovnal Patrik Gola na 1:1 a při hře 4 na 4 2 minuty před koncem třetiny po kombinaci hostů zvýšil Adam Hilšer. Po první vyrovnané třetině je stav utkání 2:1 pro hosty, na vyloučení je to 2:2. Po odpískání konce první třetiny se do sebe mírně pustilo asi 8 hráčů, všechno se ale uklidnilo a hráči se odebrali do kabin.

Další třetina začne zhruba v 18:47.

Oba týmy postupně přicházejí na ledovou plochu, za chvíli začíná druhá třetina.

20:01

Hosté se ihned ženou za pukem do útočné třetiny.

Od modré pálil Michal Velecký,ale moc vysoko.

Jan Már trefil tyč.

23:11
    Domácí se na chvíli dostali do útočného pásma, ale už mají na hokejkách puk opět hosté.

23:47
    Před brankářem se v těsné blízkosti octnul Adam Hilšer.

25:16
    Přes hráče střílel Filip Palička, ale minul.

25:40
    Sám na brankáře jel Daniel Hrubý.

26:07
    Kopřivnice zakládá útok zpoza vlastní branky.

27:28
    Na brankáře Fendricha jel sám Adam Hilšer.

27:56
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Már – 2 min., hákování).

28:28
    Z mezikruží střílel Filip Krzak.

28:51
    K puku se dostal Filip Palička, ale přes bránícího hráče nedokázal dostatečně razantně zakončit.

29:40
    Patrik Gola tečoval těsně před brankářem, ale ten včas stihl srazit betony.

29:56

30:36
    Jan Sluštík trefil hruď přesouvajícího se Fendricha.

31:31
    Robin Gebauer si z hostů udělal slalom, ale nakonec zakončil do prvního bránícího hráče.

31:33
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Štefka – 2 min., sekání).

32:52
    Svou druhou branku, tentokrát v přesilové hře, vstřelil PATRIK GOLA à srovnal na 2:2. Asistence: Stříž.

33:36
    Jakub Heralt mířil těsně vedle tyče.

34:36
    Somaci stále v útočném pásmu.

35:01
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Gebauer – 2 min., podrážení).

35:32
    René Fendrich dokázal pokrýt sérii střel od Nového Jičína.

36:10
    Tečovaná střela hostů od modré, vhazování ve středním pásmu.

36:33
    Fendrich tentokrát zasahoval maskou.

37:01

37:04
    Jakub Mach se dostal do zakončení,ale neprostřelil gólmana.

38:00
    Z prostoru pro vhazování střílel k tyči Jan Sluštík.

38:42
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Már – 2 min., vysoká hůl).

39:01
    Poslední minuta druhé třetiny.

39:30
    Hosté vyhazují až za Fendrichovu branku.

40:00

Ve druhé třetině měli více šanci domácí, jednu z nich využil, a svým druhým gólem v zápase srovnal stav utkání, Patrik Gola. Do třetí třetiny si domácí nesou 41 sekund z přesilovky 5 na, tak uvidíme, jak tento zápas dopadne.

Třetí třetina začíná zhruba za 12 minut, v 19 hodin a 32 minut.

Oba týmy už jsou na ledě, za chvíli začíná poslední třetina základní hrací doby.

40:01

40:22
    Kopřivnice ještě stihla využít přesilovou hru a zásluhou přesné trefy FILIPA INDRSTA obrátila vývoj utkání a vede 3:2. Asistence: Mach a Marek.

41:42

42:25
    Domácí tak tak přešli modrou čáru bez ofsajdu a jsou v útočném pasmu.

43:06
    Patrik Gola při tlačenici 5 hráčů zalehl puk.

43:35
    Tomáš Fojtík trefil vyrážečku jičínského brankáře.

43:52
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Bartošák – 2 min., hákování).

44:34
    Ofsajd zastavil hosty v akci.

44:55
    Michal Velecký měl réd sebou úplně prázdnou bránu, ale trefil tyč.

45:45
    Nahození od modré skončilo v náručí Reného Fendricha.

45:52

46:30
    Vyloučení v týmu HK Nový Jičín (Krupa – 2 min., hrubost).

47:05
    Kopřivnice n'a hodila do útočného pásma, už je ale opět ve své obranné třetině.

47:48
    Domácí se stále nemohou dostat do útočného pásma.

48:23
    Puk se pohyboval v brankovišti, když byl brankář mimo něj, ale nikdo z domácích nebyl tak blízko, aby jej uklidil do brány.

48:30

49:10

49:54
    Hosté začínají s rozehrávkou za vlastní brankou.

50:49
    Ofsajd, tentokrát na straně hostů.

51:19
    Nadějná akce domácích skončila v Galuškově lapačce.

51:45
    Zakázané uvolnění Nového Jičína.

52:12
    Michal Krutil střílel od modré.

52:37
    Od plexi se puk odrazil mimo hrací plochu.

53:55
    Hosté se na chvíli dostali do útočného pásma, teď už jsou mimo něj a bez puku.

55:04
    Hosté začínají přitvrzovat, vyslali několik střel na brankáře Kopřivnice.

55:19
    Vyloučení v týmu HC ISMM Kopřivnice (Štěpánek – 2 min., sekání).

55:39
    Štefkova střela se otřela o boční síťku.

56:30
    Domácím se povedlo vyhodit a mohou jít střídat.

57:02
    Marek Bail vyhodil přes celé kluziště.

57:12

58:01
    Poslední 2 minuty třetí třetiny.

58:30
    Domácí jsou v rohu útočného pásma a přetlačují se o puk.

59:02
    Necelá minuta do konce, hosté v útočném pásmu.

59:41
    Hosté v 6.

59:51
    Do prázdné branky zvýšil na konečných 4:2 ADAM URBAN.

Po obratu na začátku 3. třetiny už měla Kopřivnice více šanci než hosté a nakonec 9 sekund před koncem pojistil vítězství Adam Urban. 2 branky si za domácí tým připsal Patrik Gola, jednu Filip Indrst à Adam Urban Za hosty skórovali Miroslav Krupa a Adam Hilšer. (20:09:01)

Bořek Vajda

Branky a nahrávky: 7. Gola (Štěpánek), 33. Gola (Stříž), 41. Indrst (Mach, Marek), 60. Urban – 5. Krupa (Vacula, Palička), 18. Hilšer (Váňa)

HC ISMM Kopřivnice: Fendrich (Šindelka) – Krzak, Štěpánek, Bail, Bartošák, Fojtík – Marek (A), Gebauer, Indrst, Pěnčík, Hrubý, Mach (C), Velecký, Urban, Wolf, Heralt, Pokorný, Sluštík, Gola