Třinec – Jungadler Mannheim 5:2 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 1:2 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
1:2 (0:0, 1:2, 0:0)
Mountfield HK
Pátek 14.08.2020, 18:00 • KV Arena, Karlovy Vary • O pohár hejtmana Karlovarského kraje

58:21
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Janda – 2 min., zdržování hry / porušení postupu vhazování).

55:50
    Naar nabíjen Maritnu Jandovi, jehož střelu choval Hamrla do své lapačky.

49:40
    Mountfield se drží ve třetině. Od modré čáry střílel Janoušek, Patrik Hamrl vyrazil střelu ramenem.

49:07
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Rozhon – 2 min., hákování).

48:50
    Novotnému se na dvě střely nepodařilo překonat Tichého beton.

44:32
    David Tureček (KVA) si odpyká dvě minuty za držení soupeře.

41:20
    Energie měla obrovskou příležitost, když rovnou dva hráči mohli poslat kotouč do prázdné brány.

40:00
    Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Benda – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu Mountfield HK (Havlíček – 2 min., hrubost).

38:48
    Matěj Skuhravý (KVA) si vysloužil dvě minuty za držení hole soupeře. Jakub Naar (HKM) odchází ve stejném čase na trestnou lavici za hrubost.

37:20
    Mountfield byl blízko k navýšení skóre. Tadeáš Pinkas nedokázal zasunout kotouč do prázdné brázdy, poté měl příležitost Matěj Beneš, jehož rána zamířila vysoko do ochranné sítě. Energie je pod velkým tlakem.

35:34
    David Novotný (KVA) si odsedí dvě minuty na trestné lavici za nedovolený zákrok.

33:46
    Tentokrát z pravého kruhu pálil Tadeáš Pinkas, ale znovu bezchybný Hamrla.

33:04
    Lang dostal dobře nabito na levý kruh, střela mu ale absolutně nesedla. Druhý pokus byl už v podání hradeckého útočníka lepší, tentokrát ale zareagoval Patrik Hamrla.

32:53
    Sekáním se provinil Lukáš Adámek (KVA).

32:03
    Daniel Šedivý pálil z kruhu, Hamrla stačil vyrazit kotouč do bezpečí.

29:16
    V polovině zápasu došlo ke střídání brankářů na straně Hradce Králové. Odstoupil Tomáš Sajdl, vystřídal ho Jakub Tichý.

27:22
    Hradec právě vstřelil branku!
    Z předbrankového prostoru vyletěl kotouč na modrou čáru, kde stál ke střele připravený JAKUB NAAR, který ránou mezi betony posílá Hradecké do jednobrankového vedení. Asistence: Lukáš Pajer.

26:56
    A je vyrovnáno. Po nevýrazné akci se u puku objevil VOJTĚCH SÍLA, kterému se podařilo srovnat skóre střelou z těsné blízkosti. Asistence: Kryštof Lang, Tomáš Perička.

24:59
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Energie otevírá skóre zápasu. Nejprve měl plné betony práce Hamrla se střelou Moravce, poté se ale kotouč dostal na čepel LUBOMÍRA KUPČI, který ujel hradecké obraně a propálil vše, včetně Sajdla. Asistence: Petr Rozhon, David Novotný.

13:54
    Tureček našel před bránou úplně volného Křehlíka, který nedokázal nasměrovat puk do prázdné branky.

13:13
    Přesilová hra pro domácí. Na lavici hříchů usedl Jakub Naar (HKM) za faul loktem.

12:50
    Jan Jušta se dostal skrze karlovarskou obranu, pálil z prostoru mezikruží, ale Hamrla vytáhl zákrok betonem.

12:31
    Nakonec před hradeckého brankáře prokličkoval Lubomír Kupčo, ale tváří tvář Sajdlovi neuspěl.

05:50
    Dělovou ránou od modré čáry se prezentoval Jakub Naar.

05:04
    Brzy po úvodu třetiny si Hradec zahraje početní převahu. Na trestnou lavici zamířil Lubomír Kupčo (KVA), který se provinil podrážením.

01:30
    Nejprve se pokoušel střílet Janoušek, ten trefil prvního bránícího hráče před sebou. Kotouč se odrazil na Moravce, kterému se z těsné blízkosti nepodařilo propasírovat puk za záda karlovarského brankáře.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 25. Kupčo (Rozhon, Novotný) – 27. Síla (Lang, Perička), 28. Naar (Pajer)

HC Energie Karlovy Vary: Hamrla (Maleček) – Bulka, Tureček "A", Patzelt, Sviták, Benda, Pohanka, Cestr – Adámek, Sapoušek, Křehlík "C", Rozhon, Novotný "A", Remeš, Kupčo, Rymon, Bačo, Skuhravý, Príhoda
    Mountfield HK: Sajdl (Tichý) – Drbal, Váchal, Pinkas Matěj, Naar, Janoušek, Perička – Lukačka, Beneš, Jirků, Pinkas Tadeáš "C", Havlíček, Kašpar, Síla, Pajer, Jušta, Beneš, Lang, Janda, Šedivý, Moravec