Trenčín – Žilina 2:4 (kon.) | Trnava – Pohronie 1:1 (kon.) | Ružomberok – Sereď 0:0 (kon.)
Dunajská Streda – Nitra 6:0 (kon.) | Zlaté Moravce – Slovan Bratislava 2:1 (kon.) | Senica – Michalovce 3:0 (kon.)
FC Spartak Trnava
1:1 (1:0)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
Sobota 15.08.2020, 19:00 • Štadión Antona Malatinského • Niké liga • 3. kolo

Toto je ode mě v tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a u fotbalu zase někdy příště. (20:56:12)

Dnešní utkání nabídlo dvě branky, po jedné v každém poločase. Skóre otevřel v desáté minutě zápasu domácí Gergely Tumma po přímém kopu svého týmu. Vyrovnáno přišlo až po hodině hry, kdy se nadvakrát dokázal prosadil v pokutovém území soupeře Bon-Fils Caleb Bimenyimana. Trnava na konci zápasu mohutně tlačila svého soupeře, ale nakonec si musela poslechnout závěrečný pískot svých fanoušků, kterých na zápas přišlo 3854. Spartak se příště utká 19.8. v Malženicích v rámci poháru. Pohornie se příště představí o den dříve v Dunajské Lužné.

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:3. Střely mimo: 6:4. Rohy: 6:4. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 12:15.

90+4

90+4
    James Weir se z levé strany dostal na střed hřiště a pálil. Jeho pokus pravačkou však skončil jen v bloku soupeře.

90+3
    Trnava se snaží útočit a vstřelit vítěznou branku, jenže Pohronie chtějí za každou cenu každý míč odkopnout.

90+2
    Dlouhý míč středem hřiště mířil na naběhnutého Pačindu, explzeňský hráč však na rychlý míč nestačil.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje 4 minuty.

90
    Aktivní Kojo Matić se uvolnil u lajny a vybojoval další roh.

89
    Lukáš Pellegrini si vzal míč, rozhodně nespěchal na rozehrávku a pak centroval do vápna, jenže domácí odvrátili.

88
    Kojo Matić dostal míč do vápna a jeho následná střela skončila rohovým kopem pro jeho tým.

87
    Dlouhý míč dopředu mířil na Faderu, který se ovšem ocitl v ofsajdu.

86
    Samuel Benovič se snažil středem hřiště vysunout jednoho ze svých spoluhráčů, ale ani jeden nepočítal s nahrávkou.

85
    Václav fauloval na polovině hřiště Blahúta, takže další cenný čas pro hostující tým.

84
    V posledních minutách je naprosto jasné, kde chce vyhrát. Trnava se tlačí dopředu, zato Pohronie jen zdržují míč a remíza by jim stačila.

83
    Střídání v týmu FC Spartak Trnava: ze hřiště odchází Yann Yao, přichází Kristián Mihálek.
    Střídání v týmu FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: ze hřiště odchází Cédric Badolo, přichází Kojo Matić.

82
    Po delší době se dopředu dostal hostující tým a centroval do vápna, kde však vzdušný prostor ovládl Tumma.

81
    Yann Yao dostal míč kolmo za obranu a už se těšil, že půjde sám na branku, jenže se nacházel v ofsajdu.

80
    Ján Vlasko z místa přestupku centroval do vápna, kde našel Václava, jehož hlavička šla hodně nad branku.