Libiš – Vltavín 0:6 (kon.) | Motorlet – Meteor 1:0 (kon.) | Brandýs n/L – Domažlice 2:4 (kon.)
Kladno – Benešov 5:6 (kon.) | Dvůr Králové – Ústí n/O 0:3 (kon.) | Libčany – Chlumec n/C 0:7 (kon.)
Slaný – Hostouň 1:2 (po pr.) | Kolín – Pardubice 1:1 (4:3 po pen.) | Mar. Lázně – Karlovy Vary 0:6 (kon.)
Kosmonosy – Aritma 0:0 (odl.) | Chomutov – Povltavská 1:3 (kon.) | Březová – Zbuzany 3:2 (kon.)
Letohrad – Chrudim 0:0 (odl.) | Velvary – Dobříš 5:1 (kon.) | Velké Hamry – Vlašim 0:2 (kon.)
Beroun – Žižkov 0:4 (kon.) | Náchod – Hr. Králové 0:6 (kon.) | Vysoké Mýto – Zápy 4:3 (po pr.)
Srbice – Sokolov 3:0 (kon.) | Most/Souš – Králův Dvůr 2:0 (kon.) | Český Brod – Písek 1:1 (5:4 po pen.)
SK Kladno
5:6 (1:6)
FK Benešov
Sobota 15.08.2020, 10:15 • Stadion Františka Kloze, Kladno • MOL Cup • 1. kolo

Je konec, Kladno velkolepý obrat nedokonalo.
    Přestože to vypadalo po prvních 45 minutách, že je hotovo, domácí zbraně nesložili a čtyřmi brankami závěr utkání zdramatizovali. Kladeňáci využili svoje smrtící standardky a až do závěru sahali po srovnání. V posledních minutách už se ale příliš k balonu nedostali a nakonec prohráli jednogólovým rozdílem. Proti týmu z vyšší soutěže ale domácí rozhodně ostudu neudělali. (12:08:59)

90+4

90+3
    Kladno už je v křeči a nic se mu nedaří. Jedna akce by ale ještě mohla vše změnit.

90+2
    Kladeňáci se ne a ne dostat k míči a do tlaku. Naopak hosté, kteří mají času dost, rozehrávají standardku.

90+1
    Sudí nastavuje čtyři minuty, hosté zatím hrají v deseti, protože Jakub Vosáhlo odešel na ošetření.

88
    Po dalším rohovém kopu zůstává v pokutovém území ležet jeden z hostí. Kladno tak přišlo o další zajímavou možnost.

87
    Kladenské standardky jsou dnes smrtící! Čížek rozehrál další nebezpečný roh, Rotbauer ale se štěstím vyboxoval.

86
    Další ostrý zákrok a žlutá pro Miroslava Tomka (BNS).

84
    A z další standardky mohlo být srovnáno! Čížek načechral do vápna krásný balón, který trefil skvěle hlavou Hanzlík. Kladenský stoper však mířil těsně vedle vzdálenější tyče!

84
    Přitvrdilo se i z druhé strany. Žlutou dostává Jakub Vosáhlo (BNS).

83
    Štěpán Hanzlík (KLA) se snažil zastavit rychlý útok soupeře ostrým skluzem a dostává žlutou kartu.

82
    Meszároš se krásně uvolnil ke střele, Kindl ale vytáhl dobrý a důležitý zákrok! Následuje rohový kop Benešova.

79
    Hosté se prokombinovali do zajímavé šance, nakonec se zbytečnými přihrávkami ale vyhnali z dobré pozice. Následuje jejich roh.

78
    Dejčmar vypálil ze střední vzdálenosti, míč ale letěl vysoko nad. Je každopádně sympatické, jakou proměnou prošel kladenský tým přes přestávku.

77
    Hosté se z vlastního přímého kopu neprosadili a začínají jim hodně téct nervy.

75
    Kladno právě vstřelilo branku!
    A máme tu drama! DAVID ČÍŽEK rozehrál standardní situaci z dobrých čtyřiceti metrů, jeho centr ale nikdo netrefil a míč proskákal až do brány! Kladnu už stačí na vyrovnání jediný gól!

73
    Přerušení hry, které následovalo po Pedrově zranění, tempu hry hodně uškodilo.

72
    Střídání v týmu SK Kladno: ze hřiště odchází Tadeáš Pospíšil, přichází Filip Dejčmar.

71
    Rozeběhnutého Meszárose museli domácí zastavit faulem.

Filip Ardon

Branky: 31. Holub, 47. Stříška, 49. Holub, 64. Hanzlík (pen.), 75. Čížek – 1. Kalod, 3. J. Vosáhlo, 14. Kalod, 20. Dufek, 32. Lička, 45. Vrňák (pen.)

Karty:   8. Holub (KLA), 11. Pospíšil (KLA), 83. Hanzlík (KLA) – 84. Vosáhlo (BNS), 86. Tomek (BNS)

SK Kladno: Kindl – Nosek (46. Stříška), Janda, Hanzlík, Ježdík, Holub (C), Říha (46. Donát), Tóth (46. Procházka), Pospíšil (72. Dejčmar), Šnobl (46. Šíma), Čížek
    Náhradníci: Tesař – Donát, Procházka, Růžička, Stříška, Šíma, Dejčmar

FK Benešov: Rotbauer – Lupač, J. Vosáhlo, Filip, Pedro (68. Krunert), Lička, Dufek, Kalod (C) (60. Tomek), Vrňák, Srb (60. Meszáros), Brokeš
    Náhradníci: Schummer – O. Vosáhlo, Meszáros, Tomek, Krunert

Rozhodčí: Mudra – Hodek, Fencl