Motor ČB – Sparta 2:5 (kon.) | Litvínov – Liberec 3:4 (1:2 po s.n.) | K. Vary – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Vítkovice – Zlín 5:3 (kon.) | Kladno – Plzeň 2:5 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 5:1 (kon.)
Mountfield HK – Olomouc 3:4 (kon.) | Přerov – Třinec 3:2 (po pr.)
HC Dynamo Pardubice
5:1 (1:0, 1:1, 3:0)
HC Kometa Brno
Úterý 18.08.2020, 18:00 • enteria arena • Generali Česká Cup • Skupina C

53:58
    Horký (KOM) se provinil držením a domácí budou mít přesilovku. Ta se jim rozhodně hodí.

48:46
    Domácí se také dočkali přesilové hry. Za hákování míří na trestnou lavici Rákos (KOM). Dostanou se hokejisté Pardubic do trháku?

35:16
    Zeman (PCE) je dalším vyloučením domácím hráčem, dostává dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.. Dokáže Kometa v početní výhodě otočit vývoj utkání?

33:49
    Hosté si zahrají další přesilovou hru. Tybor (PCE) odchází pykat za vysokou hůl a určitě nejen on, ale i ochozy v enteria areně doufají, že si odsedí celé dvě minuty.

26:46
    Claireaux (PCE) dnes podruhé míří na trestnou lavici, tentokrát za hru vysokou holí. Kometa má početní výhodu.

23:33
    Pro domácí první přesilová hra v utkání. Dvě minuty za hru vysokou holí vidí Šoustal (KOM).

17:17
    Claireaux (PCE) je prvním vyloučeným mužem v zápase. Provinil se sekáním, takže Kometu čeká v závěru první třetiny přesilová hra.

Milan Šplíchal

Branky a nahrávky: 18. Tybor (Poulíček), 39. Vála (Kousal), 50. Tybor (Claireaux, Kousal), 55. Mikuš (Svačina), 59. Mikuš (Kusý, Claireaux) – 34. Schneider (Mueller, Freibergs)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Nečas) – Kolář, Nakládal, Mikuš, Hrádek, Vála, Holland, Jelínek – Blümel, Kousal, Tybor – Mandát, Poulíček, Svačina – Vondrka, Claireaux, Kusý – Machala, Anděl, Zeman.
    HC Kometa Brno: Klimeš (Vejmelka) – Gulaši, Freibergs, Pyrochta, Zábranský, Mikyska, Němec, Bartejs – Zaťovič, Holík, Mueller – Vincour, Rákos, Schneider – Plášek, Střondala, Horký – Kunc, Kusko, Šoustal.

Rozhodčí: Lacina, Pilný – Klouček, Ganger