Arizona – Colorado 1:7 (kon.) | Carolina – Boston 3:4 (kon.) | Vancouver – St. Louis 1:3 (kon.)
Montreal – Philadelphia 0:2 (kon.) | Dallas – Calgary 2:1 (kon.)
Montreal Canadiens
0:2 (0:1, 0:1, 0:0) Stav série: 1:3
Philadelphia Flyers
Úterý 18.08.2020, 21:10 • Scotiabank Arena, Toronto, ON • Play-off NHL • Čtvrtfinále V. konference

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Michael Raffl (PHI), 2. Carter Hart (PHI), 3. Philippe Myers (PHI) (23:36:23)

STATISTICKÉ OKÉNKO

Střely na bránu: 29 – 22; Vhazování: 35% – 66%; Hity: 37 – 26; Přesilová hra: 0/2 – 0/3; Trestné minuty: 6 – 4

KONEČNÝ VÝSLEDEK:

Montreal Canadiens vs. Philadelphia Flyers
    0:2
    (0:1, 0:1, 0:0) • Stav série: 3–1 Philadelphia

Flyers ve čtvrtém zápase čtvrtfinále Východní konference vynulovali Montreal, přičemž tak mají na dosah postup do druhého kola play-off. Brankář Carter Hart předvedl celkem 29 úspěšných zákroků a zapsal druhé čisté konto po sobě. Střelecky se prosadili útočník Michael Raffl a obránce Philippe Myers.

59:52
    Je hotovo! Philadelphia svého soupeře znovu vynuluje.

59:28
    Střelecký pokus Tatara z pravé strany neprošel.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

58:37
    Canadiens mají puk na svých hokejkách, Price tedy míří na střídačku.

58:01
    Montreal Canadiens v plném počtu.

57:03
    Giroux poslal kotouč před bránu a tam se pokoušel zakončit Couturier.

56:01
    Před námi je poslední reklamní přestávka. S Canadiens to už nevypadá moc dobře...

56:01
    Vyloučení v týmu Montreal Canadiens (Ben Chiarot – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

55:18
    Philadelphia Flyers v plném počtu.

54:58
    Suzuki vystřelil z pravého kruhu pro vhazování, následně se o dorážku pokoušel Gallagher. Hart připraven.

54:19
    První polovina z trestu Myerse je pryč, Hart zatím může být v klidu.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 7. M. Raffl (Couturier, Voráček), 38. P. Myers (Konecny, K. Hayes)

Montreal Canadiens: Price (Ch. Lindgren) – Chiarot, S. Weber (C), Kulak, Petry, Ouellet, Mete – Tatar, Danault, Gallagher (A) – Domi, Suzuki, Drouin – Lehkonen, Kotkaniemi, Byron (A) – Belzile, Evans, Armia.
    Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Provorov, Niskanen, Sanheim, P. Myers, Hägg, Braun – Giroux (C), Couturier (A), Voráček – Laughton, K. Hayes (A), Konecny – M. Raffl, N. Thompson, Pitlick – Farabee, D. Grant, Bunnaman.

Rozhodčí: McCauley, L'Ecuyer – Amell, Pancich