Levice – Nitra 1:4 (kon.) | Žďár n/S – Velké Meziříčí B 4:5 (2:3 po s.n.) | Mělník – Chomutov 8:6 (kon.)
Písek – Black Dogs Budweis 4:2 (kon.) | SHKM Hodonín – Lev Benešov 7:7 (kon.)
IHC Králové Písek
4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
Black Dogs Budweis
Pátek 21.08.2020, 18:00 • Zimní stadion Písek • Přípravné zápasy

ve třetí třetině už se trefovali jen domácí hokejisté. Na 4:2 upravili Jan Sýbek a Vojtěch Krcho. (20:04:03)

59:21
    Do konce je 39 sekund, hosté se sympaticky tlačí do branky. Vhazuje se před Hauserem, Black Dogs mají time out.

56:39
    Písek právě vstřelil branku!
    Brilantní akce písecké elitní formace. Na konci skvělé souhry na jeden dotek stál Jan SÝBEK, který překonal Spáčila po narářežce s asistenty Tomášem Rodem a Lukášem Bednaříkem.

54:28

52:28
    Vyloučení v týmu IHC Králové Písek (2 min. – příliš mnoho hráčů).

49:39
    Při Králích stáli všichni svatí. Když v úniku selhal hostující Šuhaj, ujeli do brejku domácí a trestají. Sýbek předložil kotouč Vojtěchu KRCHOVI, který jej pohotově z první usměrnil pod Spáčilovy betony. Asistence: Sýbek.

48:56
    Hauser vychytal Koupala, který bez přípravy pálil z mezikruží.

48:11
    Obránce Filip Novák od modré namířil jen na střed soupeřovy branky.

46:20
    Na jedné Straně Šafář, na druhé Krcho. Dvě příležitosti obou týmů zůstaly nevyužity.

44:20
    Jan Sýbek je při chuti a už stihl dvakrát ohrozil Spáčilovu klec.

41:32
    Turek nahazuje od modré, Spáčil chytá do rozkleku.

40:01

Také v prostředním dějství byl k vidění svižný a tvrdý hokej s brankami na obou stranách. Do vedení poslal písecké Krále Jan Sýbek, když po obětí branky prostřelil z mezikruží brankáře Spáčila. Písečtí pak měli více ze hry, ale k hostům se ve 30. minutě přiklonilo štěstí, když ještě před pár týdny písecký útočník Martin Koupal dostal kotouč do branky o své tělo, kam ho spoluhráč nastřelil.