Vyškov – D. Benešov 5:2 (kon.) | Rosice – Vel. Meziříčí 1:0 (kon.) | Petřkovice – Znojmo 1:0 (kon.)
Vrchovina – Slovácko B 1:1 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
1:1 (0:0)
1.FC Slovácko B
Sobota 22.08.2020, 16:30 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 3. kolo

Také třetí utkání rezervního celku Slovácka v této sezoně končí remízou. Dnes byl celek z Uherského Hradiště blízko ke třem bodům, jenže v závěru inkasoval gól na 1:1 od Jiřího Batelky. Vrchovina na tom bude v tabulce lépe, neboť ve třech zápasech získala 4 body.

Z mé strany je to vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne. Na počtenou! (18:33:27)

90

90
    Žlutou kartu dostává Marek Polášek (1.FC Slovácko B).

90
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Libor Pernica, přichází Adam Řihák.

89
    Také hostující Radim Olšanský viděl od sudího Marka žlutou kartu.

88
    Probíhá už 88. minuta a stále platí stav 1:1. Je tak vysoce pravděpodobné, že si dnes oba celky rozdělí po bodu.

83
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Michal Skalník, přichází Tomáš Feik.

82
    Vrchovina právě vstřelila branku!
    Domácí vyrovnávají skóre v 82. minutě. O vyrovnání stavu na 1:1 se postaral JIŘÍ BATELKA.

81
    Žlutou kartu dostává Filip Holman (SFK Vrchovina).

75
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Luboš Chloupek, přichází Jiří Tulajdan.

75
    Do konce dnešní utkání zbývá patnáct minut a Slovácko stále drží jednobrankový náskok.

72
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Lukáš Hekerle, přichází Jakub Vašíček.

72
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Pavel Juroška, přichází Miroslav Tomaštík.

69
    Střídání v týmu 1.FC Slovácko B: ze hřiště odchází Daniel Mareček, přichází Jan Pek.

65
    Omlouváme se za technické problémy. Dokud se potíže nevyřeší, tak budeme informovat pouze o změnách stavu.

62
    Vstup do druhého poločasu zatím patří hostům. Ti se zaslouženě dostali do vedení po gólu Dominika Kostky. Po pauze rozhodně působí živějším dojmem.

61
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Petr Duda, přichází Filip Holman.