Velvary – Liberec B 1:0 (kon.) | Živanice – Zbuzany 1:2 (kon.) | Ústí n/O – Bohemians B 1:0 (kon.)
TJ Slovan Velvary
1:0 (1:0)
Slovan Liberec B
Sobota 22.08.2020, 17:00Česká fotbalová liga (B) • 1. kolo

Jan Havránek rozhodl svou přesnou střelou v závěru prvního poločasu o výhře domácího celku nad rezervou Liberce. Libereckým se vyrovnat nepodařilo, a tak do ČFL vstoupily úspěšně. (18:54:21)

90+1

90+1
    Jedna minuta navíc.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik mnut se bude nastavovat.

90
    Velvary rychle rozehrávaly od své branky.

89
    Volný kop rozehrávají fotbalisté Liberce na své polovině.

85
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Patrik Furmánek, přichází Nguen Bao Luong.

85
    Žlutou kartu dostává Bao Luong Nquen (TJ Slovan Velvary).

83
    Žlutou kartu dostává (FC Slovan Liberec B).

83
    Liberecká obrana rozehrává od své branky, ale Velvary rychle vybojovaly míč. Do střelecké pozice se nedostaly.

82
    Liberecká rezerva nic nevzdává a pokouší se dostat do výraznější šance, ze které by mohla ohrozit branku domácího celku.

81
    Dostáváme se do poslední fáze zápasu, mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

79
    Liberečtí fotbalisté se po delší době usadili na útočné polovině, propracovali se až do předbrankového prostoru, ale zakončit se jim nedařílo.

77
    Velvary se pohybovali na útočné polovině, ale zakončit nedokázali. Naopak vybojovali vhazování poblíž půlící čáry. Jen těžko se domácí dostávají přes obranu soupeře.

76
    Střídání v týmu FC Slovan Liberec B: ze hřiště odchází Jakub Daněk, přichází Tomáš Polyákl.
    Střídání v týmu TJ Slovan Velvary: ze hřiště odchází Jaroslav Kafka, přichází Matěj Ptáček.

76
    Žlutou kartu dostává Andriy Yuzvak (FC Slovan Liberec B).

75
    Obrázek hry je poslední minuty stejný. Domácí celek se pohybuje na polovině soupeře.

73
    Liberec díky dobré hře na polovině soupeře vybojoval rohový kop. Ale do výraznější šance se hostující celek dostat nedokázal.

70
    Dvacet minut hry zbývá do konce zápasu, domácí fotbalisté stále vedou o jednu branku. Na rohové kopy vedou Velvary 4:2.