Velvary – Liberec B 1:0 (kon.) | Živanice – Zbuzany 1:2 (kon.) | Ústí n/O – Bohemians B 1:0 (kon.)
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí
1:0 (0:0)
Bohemians Praha 1905 B
Sobota 22.08.2020, 17:05 • Ústí nad Orlicí • Česká fotbalová liga (B) • 1. kolo

TJ Jiskra Ústí nad Orlicí si připisuje vydřené vítězství nad rezervou Bohemians 1:0 díky trefě Mayera. Mějte hezký zbytek dne. (19:07:03)

90

89
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Radek Tichý, přichází Nathan Mukendi.

87
    Žlutou kartu dostává Darek Farkaš (Bohemians 1905 B).

74
    Střídání v týmu Bohemians 1905 B: ze hřiště odchází Matyáš Buneš, přichází Anh Le Tuan.

70
    Střídání v týmu TJ Jiskra Ústí nad Orlicí: ze hřiště odchází Denis Mayer, přichází Matěj Krátký.

67
    Střídání v týmu Bohemians 1905 B: ze hřiště odchází Václav Peričevič, přichází Filip Štěpánek.

60
    Ústí nad Orlicí právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je DENIS MAYER a dostává tak Ústí nad Orlicí do vedení 1:0!

58
    Střídání v týmu Bohemians 1905 B: ze hřiště odchází Vojtěch Hlinák, přichází Lukáš Musil.

52
    Hostující celek měl k dispozici čtvrtý rohový kop.

50
    V padesáté minutě zatím ještě ani jedno z družstev nedokázalo vstřelit branku.

Bohužel z technických důvodů nemůže probíhat onlajn z druhého poločasu. Za což se velmi omlouváme. Pracuje se na odstranění závady.

46

Utkání sleduje 480 diváků!

První poločas kromě jedné gólové možnosti, kterou nevyužil Tichý nic závažného nepřinesl a tak se do kabin odchází za smírného stavu 0:0. Druhý poločas by měl začínat cca v 18:05 hodin.

45+1

45
    Rozhodčí nastaví 1 minutu!

41
    Někteří diváci odcházejí poněkud předčasně se občerstvit, poté co je necelý první poločas příliš herně a výsledkově nenadchl.