Dijon – Angers 0:1 (kon.) | Lille – Rennes 1:1 (kon.)
Dijon FCO
0:1 (0:1)
Angers SCO
Sobota 22.08.2020, 17:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 1. kolo

On-line přenos je u konce. Děkujeme vám za pozornost a přejeme hezký večer. (19:07:33)

Držení míče: 53% : 47%.
    Střely na branku: 1:4. Střely mimo: 5:6. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 15:8.
    Dijon domácí souboj s Angers nezvládl

Oproti tomu domácí tým recept na defenzivu Angers nenašel a omezený počet diváků na Stade Gaston Gérard tak nepotěšil. Bodovat nebude mít snadné ani v příštím kole, protože to vyráží na hřiště ambiciózního Lyonu. Angers naopak čeká domácí souboj s Bordeaux, které se v loňském ročníku umístilo hned za ním.

Je to tak, fotbalisté Angers vstupují do sezony vítězně. K zisku tří bodů jim v Dijonu stačil jediný gól, který už v prvním poločase vstřelil Ismaël Traoré.

90+3

90+3
    Necelou minutu před koncem se zdá, že fotbalisté Angers už si výhru vzít nenechají.

90+1
    Střídání v týmu Angers SCO: ze hřiště odchází Angelo Fulgini, přichází Lassana Coulibaly.

90+1
    V první ze tří nastavených minut se domácí ještě snaží s nepříznivým skóre něco udělat. Defenziva Angers však všechny jejich útoky spolehlivě odráží.

89
    Fulgini (Angers) z něj posadil míč na hlavu Thomase, který se při zakončení bolestivě srazil s brankářem.

88
    Hosté zůstávají na soupeřově polovině, kde šetří cenné vteřiny. Navíc mají k dispozici další přímák.

86
    Na centrovaný míč si vyšplhal Écuélé Manga (Dijon) a důraznou hlavičkou odvrátil hrozící nebezpečí.

85
    Aktivita fotbalistů Angers nebere konce. Hosté rozehrají přímý volný kop ze střední vzdálenosti.

83
    Ještě jednou El Melali (Angers)! Tentokrát se po obloučku dostal až před gólmana, toho ale z úhlu nepokořil. Neposedný míč pak ještě poskakoval u brankové čáry, dokud ho neodkopl obránce.
    83. Farid El Melali (AGR)

81
    Uvnitř vápna špatně pokrytý El Melali trestuhodně přehlavičkoval domácí bránu!

80
    A nakonec ji našel. Jenže přihrávka pro Philippeho byla z kategorie přetažených, míč opustil hrací plochu a Bernardoni s výkopem moc nespěchá.

79
    Na útočné polovině kombinující Dijon usilovně hledá jakoukoliv skulinu v soupeřově obraně.