Rosice – FKM Vysočina Jihlava 5:1 (kon.)
FC Slovan Rosice
5:1 (1:1)
FC Vysočina Jihlava B
Středa 26.08.2020, 17:00 • Sportovní areál FC Slovan Rosice • Moravskoslezská fotbalová liga • 1. kolo

Slovan Rosice teprve těsně před poločasovou přestávkou vyrovnal, ale po změně stran dovedl dohrávku úvodního kola MSFL k výraznému vítězství 5:1 a posunul se na druhé místo. Dva góly vstřelil střídající Fila.
    Jihlavské béčko dnes nemohlo využít posil z A mužstva, které hraje pohár ve Staré Říši, a s velmi mladou sestavou odjelo s debaklem. V tabulce zůstává Vysočina B předposlední. (18:49:16)

90+1

90
    Rozhodčí nastaví zápas o minutu.

88
    Za rozhodnutého stavu domácí drží míč a čekají na závěrečný hvizd.

84
    Rosice právě vstřelily branku!
    A znovu slepili černožlutí dva góly do krátkého rozmezí. Kršákovu přihrávku do brejku využívá ADAM FILA, který si obhodil daleko vyběhnutého Doležala a do prázdné brány zaznamenává dnešní druhý střelecký zářez.

82
    Dvojnásobné střídání Slovanu Rosice: místo Černého a Selingera si v závěru zápasu zahrají Šíp a Blažík.

81
    Domácí jsou nadále při chuti a sehráli krásnou kombinaci. Dobrovodský s Filou vyšachovali obranu Vysočiny a k míči se ve vápně dostal PAVEL NOVÁK. Prvním pokusem nastřelil jen obránce, ale z dorážky už trefil správné místo.

76
    Slovan Rosice drží náskok a směřuje k posunu na druhé místo tabulky MSFL za stoprocentní Vyškov. Jihlavské napadání je už spíše z povinnosti a otevírá prostor pro domácí brejky.

73
    Tvrdou střelu Pavla Nováka z 20 metrů vyráží brankář Doležal.

72
    Druhá změna v sestavě Vysočiny Jihlava B: Čermáka nahrazuje Došek.

70
    Dnešní utkání sleduje 260 diváků.

67
    Autor rozdílové trefy Sedláček přepouští své místo v dresu Slovanu Rosice Dobrovodskému.
    Zároveň střídají i hosté: Váchu nahradil Adam Novák.

65
    Na jihlavských mladících je znát po dvou rychlých gólech psychická deka.

62
    Netrvalo dlouho a domácí mužstvo odskakuje na rozdíl dvou gólů. Střídající ADAM FILA utekl jihlavským obráncům, tváří v tvář brankáři udržel nervy na uzdě a po zemi kolem Doležala rozvlnil síť.

58
    Na Selingerovu průnikovou přihrávku si za obranu naběhl ERIK SEDLÁČEK a díky jeho střele podél vybíhajícího brankáře otáčí Slovan průběh utkání.

55
    Rosický kapitán Malata přepouští své místo na hřišti Filovi. Současně odchází také Praks, jehož nahradí Vítámvás.

54
    Z rychlého protiútoku zakončuje metr nad břevno hostující Čermák.

52
    Adam Jiránek (Vysočina Jihlava B) obdržel první žlutou kartu zápasu.

50
    Druhé dějství začalo po vzrušujících chvilkách před přestávkou dosti opatrně.

Karel Jedlička

Branky: 45. Zezula, 58. Sedláček, 62. Fila, 81. P. Novák, 84. Fila – 38. Jiránek

Karty:   52. Jiránek (JIB)

Neproměněná penalta: 45+2. Malata (ROS), brankář Doležal zneškodnil

FC Slovan Rosice: Juran – Černý (82. Šíp), Zezula, Drbal, Kršák – Koláčný, Selinger (82. Blažík) – Praks (55. Vítámvás), P. Novák, Sedláček (67. Dobrovodský) – Malata (55. Fila)
    Náhradníci: Zádrapa – Kugler

FC Vysočina Jihlava B: Doležal – Lát, Wiederlechner, Kolčava, Vácha (67. A. Novák) – Jiránek, Havlín, Pavlas, Vošmera, Blokeš – Čermák (72. Došek)
    Náhradníci: Jágrik

Rozhodčí: Slabý – Mayer, Řezníček