Třinec – Mountfield HK 2:3 (kon.) | Litvínov – Plzeň 2:5 (kon.) | Sparta – Liberec 2:2 (kon.)
HC Sparta Praha
2:2 (0:1, 0:1, 2:0) Stav série: 0:1
Bílí Tygři Liberec
Středa 26.08.2020, 19:00 • Tipsport arena (Praha - Holešovice) • Play-off Generali Česká Cup • Čtvrtfinále

58:55
    Liberecký obránce Ronald Knot (LIB) vyfasoval od rozhodčích dvě minuty za hrubost a už sedí na trestné lavici. Sparťané mají poslední šanci!

46:16
    Marek Kvapil měl dobrou šanci na vyrovnání u levé tyčky, kterou neproměnil. Nicméně je tu další faul ze strany hostí, když se provinil Mislav Rosandič (LIB).

40:01
    Rozhodčí vylučuje Jana Buchteleho (SPA) a Radana Lence (LIB), kteří dostali shodně čtyři minuty za hrubost. Dvouminutový trest poté dostal také Lukáš Rousek (SPA).

39:03
    Tomáš Hanousek (LIB) je dalším hráčem, kdo putuje na trestnou lavici. Liberecký obránce se pro změnu provinil podrážením a oslabuje svůj tým.

34:50
    Domácí mají další ojedinělou možnost, jak vyrovnat. Tomáš Hanousek (LIB) si jde sednout na dvě minuty na trestnou lavici za hrubost. Domácí hrají přesilovku.

19:12
    A právě bouřlivák Milan Jurčina (SPA) míří o pár okamžiků později na trestnou lavici. Sparťanský obr dostává dvě minuty za hrubost.

13:35
    A bude se znovu vylučovat. Obránce Ladislav Šmíd (LIB) dostává dvě minuty za krosček. Sparťané budou po komerční přestávce hrát další přesilovku.

09:45
    Za chvíli budeme svědky hry čtyři na čtyři. Tomáš Filippi (LIB) inkasoval od rozhodčích dvouminutový trest za podrážení a jde usednout na trestnou lavici.

09:28
    A níže zmíněným hříšníkem je kapitán Michal Řepík (SPA), který dostává trest za krosček. Sparťané se budou muset v následujících minutách bránit.

06:49
    A máme tu první větší šarvátku. Na dvě minuty si jdou odpočinout Radek Jeřábek (SPA) a Ladislav Šmíd (LIB), kteří vyfasovali trest za hrubost.

Petr Pavlík

Branky a nahrávky: 42. Tomášek (Sukeĺ), 47. Řepík (Horák, Tomášek) – 3. Rychlovský (Najman, Vlach), 34. Lenc (Birner, Gríger)

HC Sparta Praha: Machovský (Neužil) – Piskáček (A), Košťálek, Jurčina, Pavelka, Jeřábek, Dvořák, M. Jandus – Kvapil, Horák, Řepík (C) – Rousek (A), Sukeĺ, Tomášek – Buchtele, Říčka, Forman – Zikmund, D. Vitouch, Dvořáček.
    Bílí Tygři Liberec: Kváča (Pavelka) – Šmíd (A), Knot, Rosandič, Hanousek, Derner, Štibingr, Kunst – Birner (A), Filippi, Bulíř – Rachůnek, Gríger, Lenc – Šír, Jelínek (C), Zachar, Vlach, A. Najman, Rychlovský.

Rozhodčí: Jeřábek, Vrba – Ondráček, Špůr

Diváci: 1 423
    24.08.2020
    Liberec - Sparta 4:2

Branky a nahrávky: 7. Vlach (Knot, Šír), 14. Lenc (Derner, Gríger), 21. Filippi (Lenc), 59. Vlach (Rosandič) – 42. Buchtele, 45. Kvapil (Košťálek)