Alkmaar – Plzeň 3:1 (po pr.) | Karabach – Šeriff Tiraspol 2:1 (kon.) | Celje – Molde 1:2 (kon.)
FK Sūduva – Maccabi Tel Aviv 0:3 (kon.) | Loko Záhřeb – Rapid 0:1 (kon.) | Ludogorec – Midtjylland 0:1 (kon.)
Dinamo Brest – FK Sarajevo 2:1 (kon.) | Legia – Omonia Nikósie 0:2 (po pr.) | Kluž – Dinamo Záhřeb 2:2 (5:6 po pen.)
Young Boys – KÍ Klaksvík 3:1 (kon.) | Celtic – Ferencváros 1:2 (kon.)
FK Karabach
2:1 (1:0)
Šeriff Tiraspol
Středa 26.08.2020, 18:00 • Tofig Bahramov Stadium, Baku • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Ode mě je to už pro tento zápas všechno, přeji hezký zbytek večera. (19:56:20)

Fauly: 10:13

Zápas je u konce! Karabach zvládl roli favorita a po výhře 2:1 nad Tiraspolem postupuje do třetího předkola Ligy mistrů. Domácí předvedli velmi povedený první poločas, který vyhráli 1:0 po brankách Uroše Matiče z penalty a navíc dostal hostující útočník Anatole Abang červenou kartu. Ve druhém poločase zvýšil v 62. minutě na 2:0 Mahir Emreli, ale v 78. minutě situaci zdramatizoval Frank Castaneda, který snížil na 1:2. Hosté si vytvořili ještě několik šancí, ale Karabach už se dokázal ubránit.

90+5

90+4
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Badavi Hüsejnov, přichází Wilde-Donald Guerrier.

90+2
    Tiraspol bude zahrávat rohový kop.

90+1
    O vyrovnání se mohl postaral N'Diaye, ale jeho rána neskončila mezi třemi tyčemi.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty!

90
    Owusu byl hned po příchodu na hřiště přistižen v ofsajdu.

89
    Střídání v týmu FK Karabach: ze hřiště odchází Jaime Romero, přichází Kwabena Owusu.

87
    Tlak Tiraspolu pokračoval rohovým kopem, ale vyrovnávací gól zatím nepřichází.

85
    Po faulu Castanedy je tu další standardní situace pro Tiraspol.

84
    K míči se dostávají hosté po faulu Matiče. Tiraspol se ještě v závěru zápasu bude hodně tlačit dopředu.

81
    Domácí zahrávali rohový kop, ale stav utkání zůstává neměnný.

80
    Domácí se hned pokusili o odpověď, ale Matičova rána byla zablokovaná.
    78. Frank CASTANEDA - 2:1

78
    Šeriff Tiraspol právě vstřelil branku!
    Tak pozor, máme tu dramatizaci, hosté snižují na 1:2! Z levé strany centroval Julien, míč propadl až na zadní tyč na FRANKA CASTANEDU. Ten si míč přichystal a pak napálil na branku. Balón byl tečovaný a nakonec zapadl do branky Karabachu. Asistence: Keston Julien.