Alkmaar – Plzeň 3:1 (po pr.) | Karabach – Šeriff Tiraspol 2:1 (kon.) | Celje – Molde 1:2 (kon.)
FK Sūduva – Maccabi Tel Aviv 0:3 (kon.) | Loko Záhřeb – Rapid 0:1 (kon.) | Ludogorec – Midtjylland 0:1 (kon.)
Dinamo Brest – FK Sarajevo 2:1 (kon.) | Legia – Omonia Nikósie 0:2 (po pr.) | Kluž – Dinamo Záhřeb 2:2 (5:6 po pen.)
Young Boys – KÍ Klaksvík 3:1 (kon.) | Celtic – Ferencváros 1:2 (kon.)
Dinamo Brest
2:1 (1:1)
FK Sarajevo
Středa 26.08.2020, 20:00 • Regionální sportovní komplex, Brest • Liga mistrů (předkola) • 2. předkolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (21:58:25)

Žluté karty: 4 – 5.

Je dobojováno! Zatímco v domácí soutěži se obhájcům běloruského titulu nedaří, tak na mezinárodní scéně slaví velký úspěch v podobě premiérového postupu do třetího předkola Ligy mistrů. Brest rozhodl o výhře 2:1 na začátcích obou poločasů. Na Gordějčukův gól ze třetí minuty ještě do přestávky odpověděl Djokanović, ale na Diallův zásah z 49. minuty už bosenský klub zareagovat nedokázal. Hodně se však bude mluvit o situaci z 54. minuty, kdy kyperští rozhodčí neuznali Ahmetovićův vyrovnávající gól pro neexistující ofsajd.

90+4

90+4
    Poslední možnost Sarajeva! Rahmanović zleva odcentroval, nicméně Ignatović nedůrazné zakončení anglického legionáře Fanima nadvakrát zlikvidoval.

90+3
    Ignatović stihl chytit míč před dobíhajícím Amarem Rahmanovićem. Ten souboj s gólman trochu dohrál, což se domácím moc nelíbilo. Za vzniklou potyčku byl kromě Rahmanoviće potrestán i Chačeridi.

90+2
    Diallo se snažil využít otevřenější obrany. Přihrávku z blízkosti levé pomezní čáry ale dostal pozdě a tím byl vystaven do postavení mimo hru.

90+1
    Dinamo dělí od postupu do třetího předkola Ligy mistrů už jenom čtyři nastavené minuty!

90
    Střídání v týmu FK Sarajevo: ze hřiště odchází Mirko Oremuš, přichází Tino-Sven Sušić.

88
    Frustrace na straně bosenského mužstva stoupá. Faul byl v souboji odpískán i Ahmetovićovi, jemuž byla za protesty ukázána žlutá karta.

87
    Bykov se hned po svém nástupu dostal do kleští, které znamenaly faul Salčina a výbuch negativních emocí na střídačce Sarajeva.

86
    Střídání v týmu Dinamo Brest: ze hřiště odchází Arťom Milevskij, přichází Arťom Bykov.

84
    Brest ubránil roh Tatara a během dalšího centru z pravého křídla mu pomohl odpískaný faul na gólmana Ignatoviće, který bude potřebovat ošetřit.

83
    Se žlutou kartou bude dohrávat i domácí kapitán Sjarhej Kisljak, který šel proti Oremušovi do skluzu, aniž by měl šanci zasáhnout míč.

82
    Oremuš se po jednom ze soubojů ocitl v nefotbalové pozici. Jeho kolegům se ale nechtělo zakopnout míč a chorvatský středopolař se kvůli tomu vrátil zpět na nohy.

81
    Do konce druhé půle zbývá poslední desetiminutovka. Sarajevo je běloruskému mistrovi stále vyrovnaným soupeřem, a tak určitě může živit naději na vstřelení vyrovnávající trefy.

80
    Střídání v týmu FK Sarajevo: ze hřiště odchází Andrej Djokanović, přichází Haris Handžić.

79
    Benjamin Tatar zkusil štěstí z poměrně velké dálky. Na dva góly z prvního předkola ale nenavázal, míč letěl nad bránu.

Michal Břuchanský

Branky: 3. Gordějčuk (Juzepčuk), 49. Diallo (Pečenin) – 34. Djokanović (Rahmanović)

Karty:   44. Juzepčuk (DMB), 45. Oremuš (DMB), 65. Sedko (DMB), 83. Kisljak (DMB), 90+3. Chačeridi (DMB) – 11. Djokanović (SAR), 76. Dupovac (SAR), 88. Ahmetović (SAR), 90+3. Rahmanović (SAR)

Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 2:4. Rohy: 4:8. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:20.
    Dinamo Brest: Ignatovič – Juzepčuk, Chačeridi, Kiki, Pečenin – Tweh, Kisljak (C), Sedko (79. Savickij) – Diallo, Milevskij (86. Bykov), Gordějčuk (71. Krivec).
    Náhradníci: Pavljučenko – Bykov, Krivec, Vitus, Veretilo, Pavlovec, Savickij.

FK Sarajevo: Kovačević – Hodžić, Dupovac, Miličević, Salčin – Djokanović (80. Handžić), Oremuš (90. Sušić), Rahmanović – Jukić (65. Fanimo), Ahmetović (C), Tatar.
    Náhradníci: Džafić – Pidro, Bešić, Velkoski, Handžić, Sušić, Fanimo.

Rozhodčí: Sotiriou – Georgiou, Egglezou (CYP)