Engineers Prague – UK Kings Prague 7:1 (kon.)
7:1 (1:0, 4:0, 2:1)
UK Kings Prague
Středa 26.08.2020, 18:30 • ZS Eden - Praha • Tipsport UNI CUP

Děkuji za pozornost. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. (20:37:05)

První utkání mezi Engineers Prague a UK Hockey Prague skončilo jednoznačným vítězstvím Inženýrů 7:1! Hattrickem se uvedl domácí útočník Vojtěch Matějka. Odveta se hraje 13.9.2020 na půdě UK.

59:22
    Kristián Novák řešil ještě jeden závar před svou brankou a byl úspěšný.

59:01
    Začala poslední minuta prvního utkání čtvrtfinále mezi Engineers a UK.

57:56
    Kotouč na domácí střídačce, vhazovat se bude ve středním pásmu.

57:03
    Engineers právě vstřelili branku!
    Krásná branka a zvýšení v podání Engineers! Lukáš Vopat si počkal na TOMÁŠE KADLECE, který si nabruslil na zadní tyč, obdržel přihrávku na zlatém podnose a skóroval do prázdné branky – 7:1! Asistence: Lukáš Vopat.

56:20
    Icing Engineers. Další vhazování před Kožnarem.

56:00
    Tým Univerzity Karlovy právě vstřelil branku!
    Karlovka se přeci jen dočkala! Zasloužená branka za kvalitní třetí třetinu od UK. JAN BEČKA propálil Kožnara ranou od levého mantinelu – 6:1! Bez asistence.

55:43
    Filip Čmejla (UK) ukázal rychlé ruce a kličky, ale ke střele jej domácí nepustili.

54:54
    Další šance Engineers. David Blažek přenechal kotouč Václavu Burdovi, který už mířil do odkryté branky, ale nakonec byl zastaven hvizdem sudího, který viděl postavení Davida Blažka v brankovišti.

53:50
    Inženýři navyšují přeci jen ještě skóre! Dorážkou na brankovišti se prezentoval nováček v sestavě Engineers DANIEL VANÁT – 6:0! Bez asistence.

53:05
    Střelu Spurného opět pokryl brankář Kristián Novák. Utkání už ale nemá to tempo ze druhé třetiny.

52:53
    Fabiánek se umě protáhl do třetiny, našel mezi kruhy Burdu, ale jeho střelu vytěsnil hokejkou mimo svou branku Novák.

50:53
    Ani Klinger svou kličkovanou neuspěl a Engineers kotouč vyhodili přes všechny čáry.

50:01
    UK se zatím přesilová hra příliš nedaří. Zavezení do třetiny skončila ofsajdem.

49:27
    Vyloučení v týmu Engineers Prague (Kadlec – 2 min., faul kolenem).

47:51
    Engineers ve třetí třetině de facto čekají co vymyslí UK a už se neženou do velké ofensivy.

46:30
    Teď už chybělo UK málo! Martin Maťátko dorážel už za ležícího Milana Kožnara, ale kotouč nakonec zamířil jen těsně vedle pravé tyče domácí branky!

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 2. Matějka, 27. Žáček (Prouza), 30. Kadlec, 31. Matějka (Prouza), 34. Matějka (Spurný), 54. Vanát, 58. Kadlec (Vopat) – 56. Bečka