K. Vary – Slavia 3:0 (kon.) | Klatovy – Tábor 1:6 (kon.) | Nitra – Zvolen 5:3 (kon.)
Vlci Žilina – Martin 4:3 (kon.) | Trenčín – Bratislava Capitals 1:2 (1:3 po s.n.) | Jablonec n/N – Trutnov 0:0 (zruš.)
Prostějov – Přerov 0:7 (kon.) | Poprad – Lipt. Mikuláš 3:2 (1:0 po s.n.) | Vrchlabí – Litoměřice 1:3 (kon.)
Kolín – Benátky n/J 6:2 (kon.) | Kadaň – Sokolov 0:4 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 0:1 (kon.)
Mostečtí Lvi – Děčín 8:3 (kon.) | Břeclav – SHKM Hodonín 4:7 (kon.)
SK Trhači Kadaň
0:4 (0:1, 0:2, 0:1)
HC Baník Sokolov
Čtvrtek 27.08.2020, 18:00 • ZS Kadaň • Přípravné zápasy

Dnešní utkání bylo po většinu času v režii Baníku Sokolov. Ten se prosadil ve všech třech třetinách. I přes to, že měli Trhači k dispozici nespočet slušných příležitostí, dokonce i nájezd, nedokázali žádnou využít.

Pro mě to bude pro dnešek vše. Na počtenou. (20:15:52)

59:44
    Kotouč vyletěl z hrací plochy. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

59:10
    Zápas se dohrává v poklidném tempu. Nikdo se nikam moc nežene.

58:37
    V závěru třetiny má ke všemu Sokolov k dispozici přesilovku pět na tři.

58:37
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Chrpa – 2 min., nedovolené bránění).

58:24
    Trhači se znovu osvobodili. Mohou tím pádem vystřídat.

57:32
    První půle přesilové hry Baníku se z většiny času hraje zatím v obranném pásmu Sokolova.

56:42
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Veselý – 2 min., sekání).

56:34
    Trhači hrají v plném počtu.

55:40
    Rindoš osvobodil svůj tým vyhozením kotouče z obranného pásma.

55:08
    Kombinace sokolovských končila Vracovského střelou z první. Hanuljak však kotouč udržel ve své výstroji.

54:34
    Před vyloučením domácího hráče předvedl Cichoň skvělý zákrok pravým ramenem.

54:34

53:22
    Hanuljak polapením puku do své lapačky přerušil hru.

53:00
    Odpískán ofsajd Baníku.

52:36
    To mohl být pátý gól. Hanuljak však byl proti a skvělým akrobatickým zákrokem zabránil další brance.

52:00
    Seemanovi se od modré podařilo nastřelit pouze svého spoluhráče. Do útoku se hrne Sokolov.

51:32
    Sokolovu byl odpískán ofsajd.

50:00
    Baník právě vstřelil branku!
    Hanuljak překonán počtvrté! Domácí brankář sice první střelu dokázal zastavit, ale na dorážku JAROMÍRA KVERKY již nestačil.

Asistence: Martin Kadlec, Tomáš Vracovský.

48:59
    Trhači měli obrovskou šanci. Gólová přihrávka však svůj cíl nenašla, protože do ní vložil hůl jeden ze sokolovských obránců.

48:27

48:02
    Skvělý bodyček předvedl Vít Seeman, jenž složil k zemi jednoho ze sokolovských útočníků.

47:17
    Sokolovu se v přesilovce zatím nepodařilo vytvořit větší šanci.

46:27
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Morong – 2 min., hákování).

45:55
    Hanuljak v samostatném nájezdu kopíroval každý Kverkův pohyb. Ten se nakonec rozhodl pro střelu, kterou domácí brankář vyrazil svým betonem.

45:55
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Kottek – trestné střílení, sekání).

45:31
    Kverka v bezprostřední blízkosti minul branku!

45:01
    Puk se odrazil na střídačku Baníku. Vhazuje se ve středním pásmu.

44:25
    Klejna tvrdě, ale čistě dohrál Chrpu. Ten srážku neustál.

43:23
    Kadlec se snažil prokličkovat až k brance. Když už se měl ke střele, puk mu sjel a lapačkou ho přikryl domácí brankář.

42:37
    Byl odpískán ofsajd Sokolova.

42:08
    Hanuljak se poprvé v třetině dotkl puku. Klodnerovu střelu vyrazil vyrážečkou do rohu.

41:47
    Sokolovští hrají v plném počtu.

41:22
    Kottek od modré svou tvrdou střelou minul branku.

40:51
    Trhačům se v přesilové hře zatím nepodařilo nic nevymyslet. Ani nedokázali vystřelit.

40:10
    Úvodní vhazování získal pro svůj tým centr Trhačů. Ti se hned mohou zapojit do útočných činností.

40:01

Každou chvílí nám započne třetí dějství dnešního zápasu. Trhači do třetiny nastoupí v přesilové hře, trest si totiž stále odpykává Přindiš.

Druhá třetina patřila Sokolovu. Nejprve se prosadil Prymula, poté Vracovský. Do třetí třetiny se tedy půjde za stavu 3:0 pro Baník, který si s největší pravděpodobností výhru uhlídá.

Třetí třetina začne v 19:42.

40:00

39:48
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Přindiš – 2 min., podrážení).

39:30
    Kadaň hraje v plném počtu.

39:10
    Oslabení jde Trhačům zatím podle představ. Sokolov se nemůže dostat do pásma.

37:30
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Kostourek – 2 min., sekání).

37:30
    Prymula se již radoval ze vstřelené branky, střela však trefila pouze tyč.

36:18
    Trhači se nyní nachází v obranném pásmu Sokolova a snaží se do konce třetiny snížit gólový rozdíl. Zatím ovšem neúspěšně.

34:50
    Na konci skvělé týmové akce Sokolova stál Jakub Vrána, který však napálil pouze pravou tyč Hanuljakovy svatyně.

34:14
    Vracovský mohl skórovat podruhé. Z prostoru mezikruží však minul branku.

33:48
    Obětavý zákrok tentokrát předvedl obránce Zavřel, který svým tělem vyblokoval jednu ze střel.

32:30
    Cichoň znovu předvedl úchvatný zákrok, když polapil teč jednoho z domácích útočníků.

29:56
    Sokolov se odskakuje markantním rozdílem! Na střelu TOMÁŠE VRACOVSKÉHO byl brankář Hanuljak krátký.

Asistence: Jaromír Kverka, František Klejna.

29:30
    Luboš Dospěl byl v obrovské příležitosti. Ovšem Cichoň akrobatickým zákrokem vyrazil kotouč do rohu.

29:00
    Trhači se pokoušeli zabydlet v pásmu Sokolova. Proti byl však Cichoň s jeho lapačkou.

27:41
    Chloubovi se nepovedla přihrávka, které se chopil Rulík ze Sokolova. V bezprostřední blízkosti pálil na svatyni Hanuljaka, ten byl se svou lapačkou úspěšný.

27:25
    Velká mela před brankou Cichoně mohla skončit nebezpečně pro hostující tým. V hromadě těl však volný kotouč našel brankář Cichoň svou lapačkou.

25:50
    Sokolov hrál pod tlakem ve svém obranném pásmu. Všichni sokolovští si však mohli oddychnout ve chvíli, kdy jednu ze střel Kadaně polapil Cichoň svou lapačkou a tím přerušil hru.

24:55
    Domácí hrají v plném počtu.

24:47
    Hanuljak úspěšně zneškodnil útok Sokolova.

23:56
    Radek Havel pálil od modré. Sokolovský brankář kotouč vytěsnil do rohu.

23:09
    Chlouba na nic nečekal a z vhazování vyzkoušel pozornost Cichoně. Ten však s pokusem neměl sebemenší problém.

23:05
    Koblížek ujel obráncům a mířil sám na branku. Bekhendovým pokusem však minul branku.

22:57
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Veselý – 2 min., podrážení).

22:39
    Sokolov hraje ve výhodě. Bude se pískat faul.

21:37
    Kostourek zkusil při nájezdu bekhendový blafák. To však nebylo tím správným řešením, Cichoň byl na manévr připraven.

21:37
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Kropáček – trestné střílení).

21:13
    Domácím se nepovedlo dobře rozehrát ve svém obranném pásmu. Jakub Vrána chyby využil a poslal kotouč na nechráněného PATRIKA PRYMULU, jenž se svou střelou zápěstím nemýlil.

Asistence: Jakub Vrána.

20:38
    Jan Svoboda svou tečí zmátl sokolovského Cichoně. Ten i po změně trajektorie puku však dokázal zasáhnout svým levým betonem.

20:15
    Úvodní vhazování druhé třetiny vyhráli sokolovští. Ti ihned zakládají první útok.

20:01

První polovina úvodní třetiny patřila speciálním formacím. V přesilovce se však nedařilo jak Kadani, tak Sokolovu. Naopak bránící hráči v oslabení předváděli skvělou hru.

Od desáté minuty většina hry patřila Baníku. Nejprve byl k vidění úžasný zákrok Hanuljaka, jenž zabránil 100% brance. Tlak Sokolovu byl však neúprosný a Kverkovi se podařilo domácího brankáře přeci jenom prostřelit. Poté se již stav skóre nezměnil a zůstává 1:0 pro Baník.

Druhá třetina začne v 18:48.

20:00

19:36
    V závěru třetiny je k vidění tlak Kadaně. Cichoň musel zatím několikrát řešit nebezpečné pokusy.

18:58
    Domácí to přečkali v dobrém. Hrají v plném počtu.

18:09
    Baníku se nedaří udržet v útočném pásmu. Kadaň veškeré potenciální nebezpečí zažehnala včas.

17:21
    Sokolov se sám dostal z útočného pásma. Důvodem byla nepovedená přihrávka.

16:58
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Müller – 2 min., krosček).

16:20
    Chlouba trefil Cichoně do masky, nebezpečí pro brankáře to však nebylo.

15:51
    Sokolov vyhodil na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude po levici Cichoně.

15:14
    Sokolovu to však nestačí a chce další branku. Hanuljak byl však tentokrát proti.

14:29
    Hosté se dostávají do vedení! Vracovský poslal přihrávku na nechráněného JAROMÍRA KVERKU, který svou jadernou střelou z první překonal Hanuljaka.

Asistence: Tomáš Vracovský.

14:00
    Nepovedená rozehrávka domácích skončila zakázaným uvolněním.

13:35
    Šikův pokus vyrazil obránce Šuráň svou hokejkou do ochranné sítě. Bude se vhazovat po pravici brankáře Hanuljaka.

12:47
    Cichoň musel znovu zasahovat. Tentokrát vyrážel střelu svým levým betonem.

11:40
    Po dlouhé době se kotouče dotkl i brankář Sokolova, který dalekonosnou střelu jednoho z kadaňských obránců vyrazil do rohu.

10:42
    Prymula přečíslení dva na jednoho vyřešil jedovatou střelou. Domácí brankář je ovšem dnes pozorný a svou lapačkou znovu zasáhl.

10:22
    Zakázané uvolnění domácích. Bude se vhazovat před brankou Hanuljaka.

09:27
    Výborně Hanuljak! Jeden ze sokolovských útočníků dostal přihrávku, ze které musel padnout gól! Hanuljak však vytáhl svou lapačku a díky němu jsme v tomto utkání ještě neviděli branku.

08:40
    Sokolov hraje v plném počtu.

07:44
    Ani jeden tým zatím z přesilovky dnes moc nemá. Bránící tým vždy předvádí lepší hru.

07:06
    Domácím se zatím usadit v útočném pásmu nedaří.

06:40
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Přindiš – 2 min., zásah do hlavy nebo krku + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).

06:36
    Kadaňští obránci odvedli skvělou obrannou hru. Přežili dlouhé oslabení pět na tři.

06:05
    Trhači hrají ve čtyřech.

05:38
    Trhači znovu vyhodili. Čas sokolovské přesilovky pět na tři se krátí!

04:53
    Obětavý obranný zákrok Koblížka vedl k úspěšnému osvobození svého týmu z obranného pásma.

04:36
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Müller – 2 min., sekání).

04:32
    Kropáček se vrátil z trestné lavice. Sokolov má k dispozici přesilovku.

04:03
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (Hanuljak – 2 min., hákování). Trest odpyká Morong.

03:31
    Domácím se vůbec nedaří usadit v útočném pásmu, sokolovští znovu vyhazují.

03:00
    Trhači se snažili svižnými přihrávkami dostat do lepší pozice, puku se však zmocnili hosté a úspěšně vyhodili.

02:33
    Vyloučení v týmu HC Baník Sokolov (Kropáček – 2 min., podrážení).

02:07
    V utkání jsme viděli první zásah brankáře. Kadlecovu střelu dokázal Hanuljak polapit svou lapačkou.

01:35
    Müller posunul letící kotouč svou rukavicí spoluhráči. Byla odpískána přihrávka rukou.

01:15
    Trhači se v přečíslení dva na jednoho dostali do ofsajdu.

00:31
    Aktivní napadání hráčů domácích vedlo ke ztrátě puku jednoho ze sokolovských obránců. Z toho mohl být problém.

00:10
    Úvodní vhazování získal Sokolov. Ihned se pouští do útoku.

00:01

SK Trhači Kadaň: Hanuljak (Běhula) – Kottek, Trefný, Havel, Seeman, Foltýn, Šuráň, Havlín – Chlouba, J. Svoboda, Koblížek – Chrpa, Morong, Müller – Kostourek, Rindoš, Dospěl – M. Svoboda, Veselý, Kubišta.

HC Baník Sokolov: Cichoň (Hamrla) – Tureček, Klejna, Kadeřávek, Zeman, Přindiš, Klodner, Zavřel – Vracovský, Kverka, Kadlec – Kropáček, Vrána, Prymula – Rulík, Rohan, Šik.

Trhači Kadaň na svém ledě přivítají hráče z nedalekého Sokolova. Domácí si budou chtít spravit chuť po porážce s Ústím nad Labem a Litoměřicemi.

Sokolovští jsou na tom podobně, svojí třízápasovou venkovní tour totiž začali porážkou s Benátkami nad Jizerou.

V posledním vzájemném utkání těchto dvou týmů byl úspěšnější Sokolov, ten svého soupeře porazil v březnu vysoko 8:0. Kadaňští tedy svým oponentům mají co vracet.

Utkání začíná v 18:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jaroslav Šnobl

Branky a nahrávky: 15. Kverka (Vracovský), 22. Prymula (Vrána), 30. Vracovský (Kverka, Klejna), 50. Kverka (Kadlec, Vracovský)

Rozhodčí: Grech, Petružálek – Armstark, Coubal