Pardubice – Zlín 5:2 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
5:2 (0:0, 3:0, 2:2) Stav série: 1:1
Berani Zlín
Čtvrtek 27.08.2020, 17:00 • enteria arena • Play-off Generali Česká Cup • Čtvrtfinále

To už je ode mě pro dnešek vše. Já se s Vámi loučím a u dalších textových přenosů se budu těšit. (19:37:53)

Pardubice nakonec zvítězily a postupují do semifinále Generali Česká Cupu. Zlínu nakonec nestačil na Pardubice ani bojovný výkon ke konci utkání a s pohárem se tak definitivně loučí.

59:49
    Vyloučení v týmu PSG Berani Zlín (Tomáš Fořt – 2+2 min, hrubost).

59:49
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rhett Holland – 2 min., sekání).

59:49
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Rhett Holland – 2 min., hrubost).

59:49
    Za bránou Pardubic se nám strhla menší bitka, ve které byl aktivní Rhett Holland. Bude se vylučovat.

59:43
    Zlín už nemá možnosti vyčkávat, odvolává Kašíka a zkouší to v šesti hráčích!

Dnešní utkání sleduje 1505 diváků.

59:41
    Vondrkův pas na volného hráče byl se štěstím překažen.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny!

57:32
    Po individuální akci Kusého musel Libor Kašík ukrýt puk ve své lapačce.
    56:40 Patrik POULÍČEK - 5:2
    Zdroj: HokejkaTV.cz

56:40
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubice odskakují tři minuty před koncem základní hrací doby do tříbrankového vedení, což by znamenalo postup do seminifiále! Po střele Hollanda puk do brány tečoval JAN MANDÁT – 5:2. Asistence: Rhett Holland

55:04
    David Nosek si nabruslil až do útoku, jeho střela ale mířila nad bránu pardubického brankáře Kloučka.

53:32
    Dynamo se snaží vytvořit si gólovou příležitost, obrana Zlína zatím odolává.

51:40
    Pardubicím se v této přesilové hře nedaří udržet útočnou třetinu, Berani jednoduše vyhazují.

50:56
    Zlínský obránce Nosek si počínal zkušeně, když puk podržel na holi a poté vyhodil do pásma Dynama.

50:10
    Vondrkovi se střela nepovedla, zblokoval ji výborně postavený zlínský hráč.

Michal Pospíšil

Branky a nahrávky: 27. Mandát (Svačina, J. Kolář), 37. Tybor (Claireaux), 39. R. Kousal (Blümel), 48. Holland (Kusý), 57. Mandát (Holland) – 42. Fryšara, 49. Dufek

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Nečas) – J. Kolář (A), Nakládal (C), Mikuš, Bučko, Vála, Holland, Hrádek – Blümel, R. Kousal, Tybor – Mandát (A), Poulíček, Svačina – Vondrka, Claireaux, Kusý – Machala, Anděl, Zeman.
    Berani Zlín: Kašík (Huf) – Gazda, Dluhoš, Ferenc, Suhrada, Nosek (C), Hamrlík – Kubiš (A), Fořt (A), J. Ondráček – Köhler, Fryšara, Dufek – P. Sedláček, Šlahař, Václavek – Karafiát, Sebera.

Rozhodčí: Hodek, Micka – Lhotský, Svoboda
    24.08.2020
    Zlín - Pardubice 4:2

Branky a nahrávky: 10. Šlahař (Köhler), 27. Okál (Šlahař), 35. Okál (Šlahař, Nosek), 50. Köhler (Václavek, Suhrada) – 18. Poulíček (Mandát, Svačina), 49. Svačina (Mandát, Hrádek)